Uczniowie zakwalifikowani do zawodów II stopnia XIV OMJ (2018/2019)

dodano dnia: 11.12.2018, aktualizacja: 24.12.2018

Poniższe listy, które są ostateczne, zostały zaktualizowane po zakończonym postępowaniu wyjaśniającym dotyczącym niesamodzielności w zawodach pierwszego stopnia. Osoby, które zostały zdyskwalifikowane z zawodów zostały powiadomione o tym fakcie przez dyrekcję szkoły.

Uczestnicy z województwa mazowieckiego zostali przydzieleni do udziału w zawodach drugiego stopnia OMJ do jednego z czterech miejsc, a uczniowie z województwa małopolskiego do jednego z dwóch miejsc, zgodnie z informacją na listach. Zmiana miejsca w obrębie województwa nie jest możliwa.


Województwo mazowieckie (miejsce zawodów II stopnia: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV, ul. Jagiellońska 38, Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Anusz Jan Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
2. Bajorek Anna Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
3. Bargiel Hanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
4. Bartecki Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Sióstr Felicjanek nr 28 im. bł. M. Angeli Truszkowskiej Warszawa
5. Bartnik Antonina Ewa 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
6. Bieniek Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
7. Bieńkowski Mateusz Adam 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
8. Boguszewski Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
9. Brochocki Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w CLIX Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
10. Buczek Maja 7 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
11. Cacko Paweł 7 Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Warszawa
12. Czarnecki Mikołaj Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
13. Czernik Emanuel 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
14. Dawidowska Marta Zyta 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
15. Dąbkowski Maciej Zbigniew 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
16. Dąbrowski Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19.Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
17. Domińczak Maria Julia 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
18. Dyba Maciej Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 367 im. Polskich Noblistów Warszawa
19. Dzwonnik Jan Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Warszawa
20. Filip Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena Warszawa
21. Garbarczyk Magdalena Helena 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
22. Giembicki Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
23. Giżewska Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
24. Głowaczewska Jagna Regina 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
25. Góra Miłosz Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
26. Górny Łukasz 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 Warszawa
27. Górski Łukasz Andrzej 3 Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
28. Grabska Joanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 397 Warszawa
29. Grzebyk Krzysztof 8 Publiczna Szkoła Podstawowa STO im. rtm. Witolda Pileckiego Warszawa
30. Grzegorczyk Łukasz Patryk 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 368 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
31. Gwiazda Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
32. Howard Franciszek Gary 8 Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
33. Ignaciuk Maciej 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 74 Warszawa
34. Illinicz Zeydel Karol 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
35. Inglot Jakub 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
36. Jakuczun Jagoda Helena 3 Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
37. Janowski Jakub 8 Publiczna Szkoła Podstawowa STO im. rtm. Witolda Pileckiego Warszawa
38. Jasiński Adam 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
39. Jastrzębski Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
40. Jaworski Jakub Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa
41. Jaźwiec Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
42. Jędrzejewska Ewa Olga 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena Warszawa
43. Kaczmarek Bartosz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. O. Onufrego Kopczyńskiego Warszawa
44. Karandys Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w CLIX Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
45. Kąsowska Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej Warszawa
46. Knutson Sophia 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
47. Koch Barbara 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego Warszawa
48. Kolipiński Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
49. Konior Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
50. Koroblewska Klara 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
51. Krawczyk Agata 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
52. Krupniewski Hubert 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
53. Kryłowicz Piotr Jaromir 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO Warszawa
54. Kukiełka Pola Maria 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
55. Kula Bernard Józef 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
56. Kuśmierowska Zofia Róża 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
57. Kwiatkowski Maks 8 Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
58. Labiński Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
59. Laskowski Marcin Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
60. Le Van Son Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 25 im. KEN Warszawa
61. Leonczuk Maria Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
62. Łojek Bartosz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
63. Marszałek Hanna Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
64. Mazuro Maciej Michał 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
65. Mężykowska Emilia 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im.Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
66. Miłkowska Jagoda Zofia 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
67. Młynarczyk Aleksander 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
68. Mykhailovskyi Oleksii 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
69. Naskręcki Adam Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
70. Ngo Minh Quang 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca Warszawa
71. Nguyen Paulina 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
72. Niedziałek Jan Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa
73. Niemirska Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
74. Niewadzi Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
75. Ochocka Pola 7 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
76. Okrojek Bogumiła Marta 3 Społeczne Gimnazjum nr 333 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
77. Olczak Anna Maria 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
78. Olszewska Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena Warszawa
79. Opalski Jan Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
80. Opryński Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
81. Pessel Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
82. Piechowicz Stanislaw 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Warszawa
83. Poboży Patryk 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. O. Onufrego Kopczyńskiego Warszawa
84. Popkiewicz Paweł Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
85. Prasek Grzegorz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 389 Warszawa
86. Przybylik Alicja 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
87. Ratyński Dawid 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
88. Rembisz Mikołaj Piotr 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im.Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
89. Romanowski Maciej Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
90. Rozkosz Wiktoria Marta 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
91. Rutecki Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
92. Rzewuski Adam Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" w Warszawie Warszawa
93. Sadlej Alicja 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
94. Schleifer Tytus 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
95. Siciarek Mateusz Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
96. Sielicka Pola Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
97. Sienicki Radosław 8 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Warszawa
98. Sieradzan Karolina 3 Społeczne Gimnazjum nr 27 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
99. Siwiec Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
100. Słoniewski Jakub Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
101. Sobiech Maksymilian Sergiusz 7 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
102. Soboński Robert 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
103. Sobotkowski Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
104. Spurtacz Daniela Danuta 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
105. Staszewska Barbara Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19.Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
106. Staszkiewicz Igor 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
107. Stawarz Michał Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 31 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
108. Strzelecka Karolina Paula 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka Warszawa
109. Suchodolska Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Warszawa
110. Szymanowska-Dao Karolina Thao 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
111. Szymański Hubert Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
112. Świderski Stanisław 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
113. Świerkowski Michał 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
114. Świętanowska Laura Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
115. Tatar Tymoteusz Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
116. Tomanek Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
117. Tomaszek Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. O. Onufrego Kopczyńskiego Warszawa
118. Trynkus Erwin 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej Warszawa
119. Tsitavets Vladzislau 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
120. Tyczyński Ignacy Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Akademickiej Szkole Podstawowej WSM Warszawa
121. Vu Linh Tra 3 Oddziały gimnazjalne w CLIX Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
122. Wach Hubert 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
123. Walczak Artur 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
124. Wielgosz Julia 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO Warszawa
125. Wieteska Wiktor Jacek 7 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
126. Wiśniewski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
127. Wyborski Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
128. Zarzycki Jakub 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka Warszawa
129. Ząbkowski Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 375 im. Orląt Lwowskich Warszawa
130. Zdon Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa

Województwo mazowieckie (miejsce zawodów II stopnia: CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamowska Zofia Magdalena 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
2. Arczewska Alicja Ewa 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 Warszawa
3. Bartler Jakub Konrad 3 Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko Warszawa
4. Bednarek Maksymilian Marcel 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
5. Bindas Jan Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena Warszawa
6. Bocianowski Szymon Michał 8 Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7 im Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego Warszawa
7. Bogusz Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
8. Bójski Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
9. Broda Michał Antoni 3 Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko Warszawa
10. Buliński Patryk 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa
11. Busiło Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Autorskim Liceum Ogólnokształcącym Niepublicznym nr 42 Warszawa
12. Chomicz Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
13. Ciepieniak Michał Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa
14. Ciurzyńska Ewa Maria 8 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. O. Onufrego. Kopczyńskiego Warszawa
15. Czaja Igor 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
16. Czajnik Jan Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
17. Czaplicki Krzysztof Ksawery 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
18. Czyszczoń Jakub Grzegorz 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa AURUS Warszawa
19. Dang Tra My 7 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
20. Dawidowska Marta Anna 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
21. Dąbrowski Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
22. Deisenberg Helena Matylda 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
23. Dębowiak Maja Anna 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
24. Dmochowski Michał Bruno 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
25. Do Dinh Tap 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
26. Domańska Alicja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena Warszawa
27. Dorabialski Grzegorz 3 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
28. Dziuda Dominik Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II Warszawa
29. Ebing Jan 3 Oddziały gimnazjalne w CLX Liceum Ogólnokształcącym im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" Warszawa
30. Figuła Stanisław Jacek 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego Warszawa
31. Firczyk Jakub Jacek 7 Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa „Vancouver Schools” Warszawa
32. Gasza Aniela Urszula 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
33. Głowacka Justyna Joanna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
34. Grabowski Gabriel 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
35. Grzyb Paweł Stefan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
36. Gutry Zofia Anna 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
37. Gwiazda Jan 7 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
38. Hałasa Renata 3 Oddziały gimnazjalne w Autorskim Liceum Ogólnokształcącym Niepublicznym nr 42 Warszawa
39. Horoszczak Maja Izabella 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
40. Jabłonowska Alessandra Teresa 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
41. Jaworek Michał Andrzej 8 Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa „Vancouver Schools” Warszawa
42. Jemielity Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
43. Jędrzejewski Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19.Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
44. Junko Hanna Maria 3 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
45. Kaleta Przemysław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 168 im. Czesława Niemena Warszawa
46. Kamiński Konrad 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
47. Karczewska Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
48. Karpiejczyk Stanisław Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 109 im.Batalionów Chłopskich Warszawa
49. Kasprzak Mateusz Tadeusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im.Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
50. Kaszlewicz Krzysztof Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
51. Kasznia Michał 7 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
52. Kędzierski Konrad Ronald 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
53. Kielarski Patryk 8 Multischool International School Warszawa
54. Kiepuszewski Eryk Bernard 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
55. Klata Antonina Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
56. Klimczewska Magdalena Maria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II Warszawa
57. Kowaluk Julia Blanka 3 Oddziały gimnazjalne w CLVII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
58. Kozłowska Maria Monika 8 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka Warszawa
59. Krawczyk Maria Klara 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
60. Kujawska Antonina 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
61. Kwiatkowski Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
62. Kycia Marek 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa
63. Lech Bartłomiej Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
64. Lukosek Aleksander Lucjan 3 Oddziały gimnazjalne w SP "Żagle" Stowarzyszenia "STERNIK" Warszawa
65. Łapiński Stanisław 7 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
66. Łuszczak Aleksandra Maria 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im.Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
67. Maciejewski Mieszko 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
68. Majewska Olga Klementyna 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
69. Maksymiuk Łukasz Szymon 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
70. Mazurczak Mateusz Maksym 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
71. Mazuruk Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
72. Mączka Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
73. Mężykowska Maria 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im.Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy Warszawa
74. Michałek Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
75. Mierzanowski Tymoteusz Michał 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
76. Molik Maria Teresa 3 Oddziały gimnazjalne w XLI LO im. Joachima Lelewela Warszawa
77. Morawski Ignacy Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka Warszawa
78. Myśliwiec Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
79. Nguyen Da My 7 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
80. Niedziółka Jan Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19.Pułku Ułanów Wołyńskich Warszawa
81. Nowak Antoni Jan 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
82. Nowiński Krystian 3 Oddziały gimnazjalne w SP "Żagle" Stowarzyszenia "STERNIK" Warszawa
83. Noworyta Katarzyna Daria 8 Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej Warszawa
84. Oczkoś Konrad Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
85. Pernach Ignacy Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
86. Piątkowska Zofia 7 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
87. Piechocka Maja Aleksandra 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
88. Pielasa Paweł Karol 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
89. Pietrusiak Krzysztof Jan 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
90. Piszczek Kacper 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa
91. Piwowarski Tymon Olaf 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
92. Podbielski Bruno Ksawery 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
93. Posiadała Jan 3 Oddziały gimnazjalne w CLVII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
94. Przybylik Antoni Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
95. Rabiega Patrycja 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Warszawa
96. Radliński Karol 3 Odziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 300 im. Wandy Rutkiewicz w Warszawie Warszawa
97. Rawski Jakub Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 339 Warszawa
98. Rozpędek Maciej Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
99. Rudzińska Daria 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
100. Sałuda Magdalena 7 Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Warszawa
101. Sarata Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
102. Skład Stanisław Apolinary 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
103. Sobczak Jan 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
104. Sosnowski Adam 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
105. Strzeszyński Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
106. Sudoł Jakub 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
107. Surma Hanna 7 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa
108. Szydło Wojciech Szymon 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
109. Szymańska Maja Małgorzata 3 Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
110. Śliwka Emilia 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
111. Tarnacki Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
112. Trinh Jarosław Son 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 339 Warszawa
113. Trzeciak Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w SP "Żagle" Stowarzyszenia "STERNIK" Warszawa
114. Tynel Hanna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 STO Warszawa
115. Tyszecki Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
116. Walenciak Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
117. Wasiluk Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II Warszawa
118. Wenzel Gustaw 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
119. Wieczorek Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 146 Warszawa
120. Wierzbicki Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
121. Wilczyński Jakub Zbigniew 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
122. Wiśniewska Karolina 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Warszawa
123. Wójcik Michał 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
124. Zabielski Antoni Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 190 im.Orła Białego Warszawa
125. Zając Jan Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
126. Załęski Jacek 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
127. Zbysiński Marek 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
128. Zieliński Wojciech Piotr 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
129. Żółtański Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 339 Warszawa
130. Żytka Orest 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa

Województwo mazowieckie (miejsce zawodów II stopnia: Szkoła Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamska Zofia 3 Społeczne Gimnazjum "Dwójka" nr 45 STO im. P. Jasienicy Warszawa
2. Barańczyk Patrycja Tatiana 3 Oddziały gimnazjalne w XXXV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. Prusa Warszawa
3. Bartoszewski Bartłomiej Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
4. Bereza Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza Warszawa
5. Bielak Jan Mateusz 8 Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School Warszawa
6. Bielecki Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II Warszawa
7. Bieńkowski Maksym Jacek 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
8. Biziel Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
9. Bobrek Tyberiusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
10. Bobrowski Jan Michał 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
11. Boguta Helena Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
12. Bonat Karol 7 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9 Warszawa
13. Borowska Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
14. Borychowski Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 350 w Warszawie Warszawa
15. Boryczka Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
16. Bratkowska Marta Zofia 3 Społeczne Gimnazjum nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
17. Buchalski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego Warszawa
18. Buchman Małgorzata 3 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
19. Buczkowski Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Warszawa
20. Bugalska Aleksandra Kinga 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Warszawa
21. Bulge Maciej Marcel 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
22. Bzowska Maja Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
23. Chmielnicki Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II Warszawa
24. Chwiałkowski Marcel Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
25. Cichocki Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej STO im. rtm. Witolda Pileckiego Warszawa
26. Ciepińska Daria Anna 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
27. Cieślak Oliwia 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
28. Dalewski Iwo 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
29. Dałek Alicja Krystyna 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
30. Dąbrowska Julia 8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
31. Dejaeger Antoine Pierre 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Księdza Jerzego Popiełuszki Warszawa
32. Deperas Maria Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
33. Diakonowicz Jakub 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
34. Do Honghoa Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
35. Domurat Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa
36. Drąg Stanisław 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa
37. Dzieża Kornel Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
38. Ejdys Karol 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej STO im. rtm. Witolda Pileckiego Warszawa
39. Figurski Michał Jan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy Warszawa
40. Fila Piotr Konrad 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
41. Frelek Ksawery Aleksander 8 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa
42. Gaweł Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
43. Gawlik Krystyna Hanna 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
44. Gąsiorowska Paulina Anna 8 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 fundacji Varsovia Warszawa
45. Gębuś Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
46. Gonczaryk Zuzanna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
47. Góra Kajetan Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
48. Grabowski Adam Ryszard 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
49. Ha Thuy Tien 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
50. Halat Patryk Jan 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Warszawa
51. Hałubek Krzysztof Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza Warszawa
52. Hołdakowska Joanna Marta 8 Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa im. Cecylii Plater-Zyberkówny Warszawa
53. Housh Adam Francis 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie Warszawa
54. Hunia Miron Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
55. Husak Patryk Stanisław 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
56. Husiatyńska Natasza 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
57. Jamiołkowski Antoni Konstanty 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
58. Janicki Patryk 8 Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego Warszawa
59. Jankowska Barbara 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
60. Jarecka Marika Julia 3 Społeczne Gimnazjum nr 4 STO Warszawa
61. Jaroszewicz Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa
62. Jażdżyk Michał 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
63. Jopa Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
64. Junosza-Szaniawska Ewa 8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
65. Kaliwoda Jan 8 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 fundacji Varsovia Warszawa
66. Kallus Filip 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Władysława Grabskiego Warszawa
67. Karch Aleksander Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
68. Kaźmierczak Michał 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
69. Kędzierska Wiktoria 3 Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
70. Kingston Antoni Zbigniew 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
71. Kłoniecki Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
72. Kondratowicz Maciej Piotr 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
73. Koperski Oskar Konrad 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
74. Korczyńska Anna Wiktoria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" Warszawa
75. Korkuć Katarzyna Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
76. Kornel Katarzyna Jadwiga 3 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
77. Korycki Antoni Jerzy 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
78. Kosiński Witold Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa
79. Kosowicz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
80. Kossacki Krzysztof 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
81. Kotowska Zofia Krystyna 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
82. Kozłowski Joachim 8 Publiczna Szkoła Podstawowa STO im. rtm. Witolda Pileckiego Warszawa
83. Krawczyk Gabriela 8 Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
84. Krawczyk Łukasz 8 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga Warszawa
85. Kwiatkowski Miłosz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
86. Kwieciński Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
87. Laskowski Oliwier Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 86 im. B. Czecha Warszawa
88. Le Bihan Julia Sophia 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
89. Lejkowski Mikołaj Jan 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
90. Leśniewski Grzegorz Marcin 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
91. Lubaszka Karol Piotr 8 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 fundacji Varsovia Warszawa
92. Łakomska Ewelina 3 Społeczne Gimnazjum "Dwójka" nr 45 STO im. P. Jasienicy Warszawa
93. Łapiński Jakub Jan 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
94. Ługowski Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
95. Łukasik Michał Aleksander 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
96. Łuszczyk Kornel 8 Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alek" Warszawa
97. Mali Joanna 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
98. Malinowska Maria 7 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego w Warszawie Warszawa
99. Marchel Gabriela Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
100. Marcjasz Nina 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
101. Martyniuk Tobiasz 8 Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Warszawa
102. Mashchenko Anastasiia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 384 Warszawa
103. Matyjek Hoa Thuy Tien Monika 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
104. Mazur Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza Warszawa
105. Michałowski Tymon Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców Warszawa
106. Mielcarek Jakub Julian 8 Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School Warszawa
107. Mielniczuk Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
108. Mierzanowska Weronika Matylda 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa
109. Misztal Jagoda Katarzyna 7 Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Warszawa
110. Modzelewski Maksymilian 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
111. Mościcki Jakub Amadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
112. Możański Jan 8 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 Warszawa
113. Nagórka Leonard 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa
114. Napieralski Michał Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
115. Nasiłowski Jan Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
116. Nguyen Tue Anh 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
117. Nieborek Michał Piotr 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Warszawa
118. Nowohoński Karol Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
119. Olczak Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
120. Olkowski Jerzy 6 Szkoła Podstawowa nr 86 im. B. Czecha Warszawa
121. Olszewska Urszula Joanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II Warszawa
122. Ornatek Kuba Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w CLVIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Warszawa
123. Owsiak Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
124. Paluch Kelwin Kim 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
125. Pękala Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
126. Piekutin Michał Igor 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
127. Pielasa Julia Weronika 7 Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
128. Piętka Dominika Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
129. Pilarczyk Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
130. Pilch Jeremi Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa
131. Piwowarski Aleksander 8 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 317 Warszawa
132. Płaza Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
133. Podębski Jakub 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
134. Pycia Monika Dagmara 8 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Warszawa
135. Rabiega Julia 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Warszawa
136. Rak Michał Dominik 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
137. Rendecka Nadia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa STO im. rtm. Witolda Pileckiego Warszawa
138. Romanowicz Norbert 8 Szkoła Podstawowa nr 289 im. H Sienkiewicza Warszawa
139. Rutkowski Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
140. Rybak Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 289 im. H Sienkiewicza Warszawa
141. Sadlej Michał 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
142. Seńko Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
143. Sidorczuk Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 381 im. K. K. Baczyńskiego Warszawa
144. Sienkiewicz Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin im. Ks. Jana Twardowskiego Warszawa
145. Sinołęcka-Wypych Wiktoria Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
146. Sitkowska Natalia 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
147. Skalski Piotr Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w CLVIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Warszawa
148. Skład Krzysztof Saturnin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
149. Skok Tomasz 8 Publiczna Szkoła Podstawowa STO im. rtm. Witolda Pileckiego Warszawa
150. Skowrońska Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego W Warszawie Warszawa
151. Słoniewska Alicja Katarzyna 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
152. Smolińska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa Nr 175 Warszawa
153. Smoliński Krzysztof 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
154. Smółko Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
155. Srokosz Kaja Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
156. Stachelek Adam 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka Warszawa
157. Starczewski Dominik 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Warszawa
158. Stawowski Mateusz Maciej 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Warszawa
159. Stopczyński Bartosz 7 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
160. Stopka Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
161. Strzeszyńska Julia 8 Szkoła Podstawowa Nr 175 Warszawa
162. Sulej Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
163. Suskiewicz Julia Cecylia 8 Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
164. Szabunio Maciej Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
165. Szempliński Jerzy Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
166. Szmytke Karolina Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im Władysława Orkana Warszawa
167. Sznajder Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Warszawa
168. Szostakiewicz Bartosz 3 Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Władysława Grabskiego Warszawa
169. Szurek Amelia Maria 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
170. Szyk Paweł 8 Szkoła Podstawowa Nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" Warszawa
171. Szymański Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
172. Śliwowski Hubert Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
173. Tatar Remigiusz Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki Warszawa
174. Turkiewicz Marta Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 389 Warszawa
175. Uliński Gia Bao 3 Oddziały gimnazjalne w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika Warszawa
176. Urbańska Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. J. Popiełuszki Warszawa
177. Wasilewski Hubert 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa
178. Wawszczak Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa
179. Weremczuk Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
180. Wesołowski Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w XVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej Warszawa
181. Wiatr Jadwiga 8 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka Warszawa
182. Wieczorek Tomasz 7 Szkoła Podstawowa nr 71 Meridian Warszawa
183. Wilk Norbert 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa
184. Wiśniewski Stanisław Tadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
185. Wojciechowski Sebastian Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego Warszawa
186. Wojda Joanna Barbara 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
187. Wojtkowski Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
188. Wojtuszkiewicz Artur 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa
189. Wójcik Aleksandra Agata 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
190. Wrzosek Franciszek 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi Warszawa
191. Wydra Weronika Wiktoria 3 Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
192. Wysocki Miłosz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Warszawa
193. Zajdel Szymon 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek Warszawa
194. Zalewski Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 350 w Warszawie Warszawa
195. Zawistowski Bartosz 8 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga Warszawa
196. Zembowicz Emil Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 100 Warszawa
197. Zentara Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
198. Żebrowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa

Województwo mazowieckie (miejsce zawodów II stopnia: XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Balcer Aurelia 8 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego Raszyn
2. Bedełek Maks 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności Twórczej Zielonka
3. Bednarczuk Jaśmina 8 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
4. Bobowicz Kacper 3 Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 Legionowo
5. Bogiel Marek Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" Piastów
6. Bojda Michał Jerzy 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
7. Chlewicka Kalina 8 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
8. Chłosta Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" Piastów
9. Ciesielska Aleksandra 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawa
10. Ćwierzyńska Malwina 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduLab Stare Babice
11. Dębecki Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
12. Dmowska Gabriela 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
13. Duban Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Cypriana Godebskiego Raszyn
14. Dudek Katarzyna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Piaseczno
15. Dutkowski Maciej Jakub 3 Prywatne Gimnazjum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
16. Dygas Dominik Rafał 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
17. Facca Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
18. Falkowski Janusz Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej w Izabelinie Izabelin C
19. Gajda Stefan 8 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego Chylice
20. Godlewski Karol 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Michałowice
21. Godzieba Oliwia 8 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 Piaseczno
22. Góźdź Ksawery Jan 3 No Bell Gimnazjum Konstancin-Jeziorna
23. Grodzka Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
24. Gryżewski Witold 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna
25. Grzegorzewska Maja 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznym Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki Łazy
26. Grzelak Jan Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana Fundacji „PRIMUS” Warszawa
27. Izdebski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi Grodzisk Mazowiecki
28. Jaguścik Franciszek 6 Szkoła Podstawowa "Azymut" Fundacji Sternik Pruszków
29. Jastrzębski Adrian 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej Siedlce
30. Jezierski-Tratkiewicz Dominik Jan 8 Szkoła Podstawowa Złotokłos
31. Jeziorski Olgierd 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Stanisława Moniuszki w Łajskach Łajski
32. Kalkowski Jakub Kacper 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
33. Kaluś Ewa Magdalena 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
34. Klimczak Igor Donat 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
35. Knyszewski Franciszek Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nowa Iwiczna
36. Knyziak Karol 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach Radziejowice
37. Konon Helena Maria 8 No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna
38. Kopacz Piotr Henryk 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" Piastów
39. Kosień Magdalena Maria 8 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Nowa Wieś
40. Kośmicki Jakub Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Noblistów Polskich Lesznowola
41. Kot Jan Kacper 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego Ząbki
42. Kotala Wiktor 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
43. Kotarba Szymon Grzegorz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
44. Kotow Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 8 w Otwocku Otwock
45. Kowalewska Patrycja 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej Siedlce
46. Krawczyk Filip Mirosław 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
47. Krogulec Kacper 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego Piaseczno
48. Krop Bartosz Filip 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
49. Kruk Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 8 w Otwocku Otwock
50. Kucharek Tymoteusz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
51. Kurus Karolina 7 Szkoła Podstawowa im.płka Stanisława Królickiego w Izabelinie Izabelin C
52. Lada Stanisław Paweł 5 Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek
53. Leleń Stanisław 8 Szkoła Podstawowa im.Ks.Jerzego Popiełuszki w Ząbkach Ząbki
54. Leszczyński Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka Radzymin
55. Lewandowski Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickim Liceum im.C.K. Norwida Garwolin
56. Liszewski Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Żuromin
57. Ludyga Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego Milanówek
58. Lutz Józefina Sigrid 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
59. Mai Hai An 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
60. Majewska Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
61. Marczyńska Alicja Petronela 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Grodzisk Mazowiecki
62. Marzec Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Żuromin
63. Matuszkiewicz-Górska Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego Milanówek
64. Matyka Marcin Antoni 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
65. Matyszkiel Stanisław Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Michałowice
66. Mazan Sara 7 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
67. Mazur Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w XCIV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Stanisława Maczka Warszawa
68. Michalak Krzysztof Michał 8 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego Raszyn
69. Mierzejewski Stanisław 8 Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym Zalesie Górne
70. Muszyński Miłosz 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
71. Nagórko Julia 8 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
72. Nguyen Thu Ha 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
73. Norberciak Mateusz Sławomir 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego Warka
74. Nowocień Paweł Hubert 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
75. Osiekowicz Leon Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa
76. Ostrowska Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Michałowice
77. Pawińska Anna Justyna 8 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach Łomianki
78. Pawlak Adam Janusz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego Milanówek
79. Piasecka Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Wincentego Pallottiego Ożarów Mazowiecki
80. Piasecki Patryk Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej Pułtusk
81. Piórkowska Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Żyrardów
82. Podgórska Katarzyna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej "Strumienie" Józefów
83. Postek Wiktoria 7 Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym Zalesie Górne
84. Prokopowicz Mateusz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich, Lesznowola Lesznowola
85. Prusakiewicz Gustaw Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 3 im. Karola Wojtyły Kobyłka
86. Radożycki Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
87. Ręczajski Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 21 im. Fryderyka Chopina w Płocku Płock
88. Rosanoff Anastazja 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Legionowo
89. Rybska Dominika Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Wincentego Pallottiego Ożarów Mazowiecki
90. Rydzewski Władysław Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi Grodzisk Mazowiecki
91. Sarna Antoni Rafał 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie Brwinów
92. Sawicka Małgorzata Kinga 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej Siedlce
93. Sawicki Mateusz 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
94. Sawionek Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach Stare Babice
95. Skrzyniarz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego Zośki Piaseczno
96. Słowikowski Jakub Igor 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Żuromin
97. Słupińska Marta 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie Brwinów
98. Smolarek Kacper 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław
99. Sobota Franciszek Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Ząbki
100. Stankiewicz Kacper 7 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
101. Stąsiek Szymon 8 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach Stare Babice
102. Stefaniuk Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Pruszków
103. Stempniak Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Ząbki
104. Strzałek Szymon 8 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Żelków-Kolonia
105. Strzelczyk Piotr Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno" Piastów
106. Surgał Andrzej 8 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle Mysiadło
107. Szcząchor Alicja 8 "Strumienie" Szkoła Podstawowa Józefów
108. Szczurek Adela 8 Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa
109. Szewczak Michał 3 Oddziały gimnazjalne w XCIV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Stanisława Maczka Warszawa
110. Świecka Urszula 8 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego Ożarów Mazowiecki
111. Świerczewski Stefan 8 Szkoła Podstawowa im.płka Stanisława Królickiego w Izabelinie Izabelin C
112. Taran Jan Paweł 8 Szkoła Podstawowa im.Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach Słubice
113. Theiss Kamila 8 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Grupy Kampinos Borzęcin Duży
114. Tkaczyk Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej Mroków
115. Tymiński Stanisław Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
116. Ugrewicz Ludwik 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
117. Uszczuk Emilia 8 Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa MENTIS Warszawa
118. Wachnicka Paulina Marianna 3 Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. T. Reytana Warszawa
119. Wachulec Kamila 8 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Głosków
120. Walczak Gabriela Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Ząbki
121. Wąsiewicz Jerzy 8 Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Łazach Łazy
122. Wietecki Michał Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
123. Wiśniewski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w CLV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa
124. Wójcik Krzysztof Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Piaseczno
125. Zaniewski Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 Wyszków
126. Zapała Julia 3 Publiczne Gimnazjum przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łazach Łazy
127. Ziemkiewicz Patrycja Maria 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Michałowice
128. Ziębacz Kacper 3 Gimnazjum "Azymut" Fundacji Sternik Pruszków
129. Zych Mateusz Marcin 3 Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej Ostrołęka
130. Żak Zofia 3 Oddziały gimnazjalne w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV Warszawa
131. Żyliński Franciszek 8 Szkoła Podstawowa "Azymut" Fundacji Sternik Pruszków

Województwa łódzkie i świętokrzyskie (miejsce zawodów II stopnia: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, al. Kopernika 1, 97-300 Piotrków Trybunalski)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Abendroth Kamil 3 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. Księdza Bosko Łódź
2. Adamczyk Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 79 im. Łódzkich Olimpijczyków Łódź
3. Bachanek Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich Końskie
4. Biskup Jan 8 Szkoła Podstawowa Nr 56 im. Bronisława Czecha Łódź
5. Bogdan Dawid 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
6. Bojara Witold Łukasz 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej Łódź
7. Borucińska Izabela Natalia 7 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Obiechowie Obiechów
8. Darmach Jan Bogdan 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego Konstantynów Łódzki
9. Estemberg Piotr 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka Łódź
10. Fałek Wiktoria Ewa 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
11. Firmowski Makary Szymon 8 Szkoła Podstawowa Januszewice
12. Formański Witold 3 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. Księdza Bosko Łódź
13. Gątkowski Adam Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Reja Piotrków Trybunalski
14. Gątkowski Piotr Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja Piotrków Trybunalski
15. Gerlicz Amelia Aleksandra 3 Gimnazjum oo. Bernardynów im. bł. Anastazego Pankiewicza Łódź
16. Głowacki Bartosz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
17. Głowinkowska Natalia Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. Sędziejowice
18. Grot Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 w Końskich Końskie
19. Horoszczak Adam Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi Bełchatów
20. Janik Oskar Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu Rąbień
21. Jasiorowski Dawid Remigiusz 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Radomsku Radomsko
22. Jeziorny August Piotr 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
23. Juchniewicz Adam 3 Gimnazjum MIKRON Łódź
24. Kaczmarek Kacper Łukasz 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Łokietka Sieradz
25. Kaczyński Mateusz Stefan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
26. Karczewska Anna Maria 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Kielce
27. Kojacz Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce
28. Kolasa Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi Konstantynów Łódzki
29. Kołodziejczyk Marta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. dr. H. Jordana Ksawerów
30. Komisarski Jerzy Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. S. Banacha Łódź
31. Korczak-Idziński Kamil 3 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. Księdza Bosko Łódź
32. Kowalczyk Jan Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Łódź
33. Kowalski Jakub Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 193 im. K. K. Baczyńskiego Łódź
34. Kozub Wiktoria 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Antoniego Grabowskiego Nowy Dwór-Parcela
35. Krawczyk Katarzyna Zofia 6 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" Łódź
36. Krawczyk Natalia 8 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. Sędziejowice
37. Kuc Piotr Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w I Społecznej Szkole Podstawowej im. M. Reja Kielce
38. Kusak Daniel 3 Publiczne Gimnazjum Samorządowe im. Noblistów Polskich w Kazimierzy Wielkiej Kazimierza Wielka
39. Kwiatkowski Michał Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
40. Lichwała Michał Piotr 7 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Sklodowskiej - Curie Aleksandrów Łódzki
41. Lipiec Michał Piotr 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Łódź
42. Ludwikowski Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
43. Łuczak Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego Łódź
44. Łukawski Piotr Stanisław 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
45. Machała Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. Księdza Bosko Łódź
46. Maciejewska Nikola Paula 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi Konstantynów Łódzki
47. Maciejewska Patrycja Halina 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole PodstawowejTowarzystwa Oświatowego "EDUKACJA" im. ks. Józefa Poniatowskiego Łódź
48. Majcher Kinga Beata 3 Gimnazjum w Waśniowie Waśniów
49. Majewski Maksymilian Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki Rawa Mazowiecka
50. Mazur Oliwia 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole PodstawowejTowarzystwa Oświatowego "EDUKACJA" im. ks. Józefa Poniatowskiego Łódź
51. Mężyk Alicja 7 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Żołnierzy 4pp "Czwartaków" Kielce
52. Miernik Piotr Maksymilian 7 Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku Zagnańsk
53. Muszyńska Małgorzata Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej Łódź
54. Nodzak Bartosz Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 152 im. Elizy Orzeszkowej w Łodzi Łódź
55. Orłowski Tomasz Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi Bełchatów
56. Pałucki Mateusz Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej Sieradz
57. Pasternak Laura 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Pińczów
58. Pietrzyk Maciej 7 Szkoła Podstawowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Lubochnia
59. Piwowar Igor 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Św. Jana Bosko Piotrków Trybunalski
60. Płuciennik Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 r. Sędziejowice
61. Polak Julian Tadeusz 3 Gimnazjum Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Pawła II Łódź
62. Przybyłek Jakub 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka Łódź
63. Radaszewska Dominika Ewa 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
64. Radomska Alicja 8 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego Kielce
65. Raj Jakub 8 Szkoła Podstawowa MIKRON Łódź
66. Rogalski Patryk Nikodem 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
67. Rokicka Magdalena 8 Szkoła Podstawowa nr 13 Kielce
68. Rozpara Antoni Aleksander 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi Bełchatów
69. Rozpiątkowski Bartłomiej Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja Piotrków Trybunalski
70. Rusiecki Maksym 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego Tomaszów Mazowiecki
71. Sabat Daria Małgorzata 3 Gimnazjum Zespołu Szkół Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi Królowej Kielce
72. Saciuk Helena Beata 3 Publiczne Gimnazjum nr 15 im. Aleksego Rżewskiego Łódź
73. Sęczkowski Bartłomiej 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka Łódź
74. Sękalska Zofia Alicja 8 Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź
75. Siwocha Mateusz Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 193 im. K. K. Baczyńskiego Łódź
76. Sobczyński Jakub Michał 3 Publiczne Gimnazjum nr 18 im. prof. Jana Karskiego Łódź
77. Sokołowski Karol 8 Szkoła Podstawowa w Gałkówku - Kolonii Gałkówek-Kolonia
78. Szadowiak Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej Łódź
79. Szelest Krystian Paweł 7 Szkoła Podstawowa im.św. Stanisława Kostki w Moszczenicy Moszczenica
80. Szulc Szymon Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja Piotrków Trybunalski
81. Tomecka Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
82. Waluśkiewicz Magdalena 8 Szkoła Podstawowa w Węgleszynie Węgleszyn
83. Wojciechowski Mikołaj 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkiej Łódź
84. Wójcicki Mateusz Zbigniew 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K.Baczyńskiego Piotrków Trybunalski
85. Żuber Szymon Aleksander 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół nr 1 Pińczów

Województwo kujawsko-pomorskie (miejsce zawodów II stopnia: IV LO im. Tadeusza Kościuszki i Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Baciński Karol Grzegorz 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
2. Berka Filip 8 Zesół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Nakło nad Notecią
3. Błażejewski Marceli 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie Barcin
4. Bonikowska Matylda 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
5. Chełkowski Maciej Antoni 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
6. Czyżewska Paulina 8 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Białe Błota
7. Dziak Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Radziki Duże
8. Filipowicz Oliwier 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
9. Gapski Nikodem 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
10. Giza Wiktoria Luthien 3 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
11. Gorączko Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
12. Grad Adam Edward 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
13. Grad Jakub Iwo 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
14. Grzankowski Paweł 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
15. Grzyb Michalina Olga 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
16. Grzybowski Szymon Krzyszof 8 Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich Inowrocław
17. Haber Sławomir Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
18. Hering-Zagrocka Marta 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
19. Idziak Olaf 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
20. Iwińska Roksana Małgorzata 3 Gimnazjum nr 48 Bydgoszcz
21. Jabczyńska Joanna 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Schola Culmensis Elementaris Księży Pallotynów Chełmno
22. Jazdon Martyna 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
23. Jeziorska Agata 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
24. Jósiak Krzysztof Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
25. Kaczmarek Jędrzej 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
26. Kalinowski Jan 7 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
27. Kamińska Katarzyna Regina 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Nakło nad Notecią
28. Kamiński Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej Toruń
29. Kamiński Tomasz 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Zespole Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II Bydgoszcz
30. Kaniasty Adam Marcin 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
31. Karbowski Piotr Aaron 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
32. Kłosowska Lidia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio Toruń
33. Kmieć Beniamin 8 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 Toruń
34. Koralewski Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 24 im. Bohaterów września 1939 Toruń
35. Korzeniewski Filip 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
36. Kowalska Alicja 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 Toruń
37. Kowalski Hubert 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
38. Kozioł Mateusz 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
39. Krawulski Jakub 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
40. Kręgiel Artur 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Karnkowo
41. Kunz Marta Joanna 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
42. Lewandowski Wiktor Marcin 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja Toruń
43. Malecha Adam Łukasz 8 Zespół Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka Drzycim
44. Malecha Wojciech Jerzy 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
45. Mądzielewska Urszula Agnieszka 8 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi Bydgoszcz
46. Milczarczyk Joachim Korneliusz 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
47. Milewska Karolina Kamila 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
48. Mirońska Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 60 Bydgoszcz
49. Modrzyński Krzysztof Paweł 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
50. Nadarzewska Pola Nadzieja 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy Bydgoszcz
51. Nalepa Adrian Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Nakło nad Notecią
52. Nasieniewska Ewa Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
53. Niździński Jakub 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
54. Obrębski Miłosz 7 Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi Bydgoszcz
55. Obszańska Julia Anna 8 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Białe Błota
56. Osińska Julia Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Włocławek
57. Owedyk Maria 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
58. Pastuszak Piotr Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz
59. Patalas Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Białe Błota
60. Piekut Aleksandra 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
61. Pik Dominika 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
62. Piotrowiak Igor Bartosz 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
63. Plichta Karol 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
64. Pławski Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi Bydgoszcz
65. Poćwiardowski Mikołaj Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Karnkowo
66. Polakowski Franciszek Aleksander 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
67. Przedmojska Anna Michalina 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
68. Przymus Piotr Mirosław 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
69. Rauchfleisz Marek 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
70. Razik Michalina Daria 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
71. Roukema Anand Olivier 7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
72. Sampławska Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
73. Sidorowicz Adam 3 Gimnazjum nr 47 Bydgoszcz
74. Skorwider Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio Toruń
75. Słupinska Emilia Marianna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a Białe Błota
76. Sobkowiak Mateusz Filip 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
77. Sołtysiński Krystian Krzysztof 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Zespole Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II Bydgoszcz
78. Stanowski Adam Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Włocławek
79. Stępień Cezary Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 im 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej Inowrocław
80. Strugielska Anna Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
81. Szalaty Maciej Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio Toruń
82. Szulc Alicja Nina 8 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Białe Błota
83. Szumiński Jakub 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
84. Szymańska Małgorzata Izabela 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Zespole Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II Bydgoszcz
85. Tomilov Sofia 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
86. Wegner Jakub Szymon 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja Toruń
87. Węcel Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi Bydgoszcz
88. Wieczorek Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej wToruniu Toruń
89. Wilk Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 Toruń
90. Wiśniewska Emilia Anna 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
91. Wiśniewski Hubert Konrad 6 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego Toruń
92. Wojtasik Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 16 Toruń
93. Wojtkowiak Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Barcinie Barcin
94. Wójcik Jan Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego Toruń
95. Wysocki Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 im. Kazimierza Ecksteina Świecie
96. Zając Michał Paweł 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
97. Zakrzewski Norbert 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
98. Zawada Michał Robert 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Inowrocław

Województwa dolnośląskie i opolskie (miejsce zawodów II stopnia: Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Bar Szymon Dawid 3 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Króla Jana Kazimierza Głogówek
2. Besuch Łukasz Mateusz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
3. Bieńczyk Dominik 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
4. Borowski Kamil Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
5. Bortkiewicz Michał Jarosław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy Świdnica
6. Browarski Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Międzynarodowym Liceum Ogólnokształcącym FEM Wrocław
7. Buraczewski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław
8. Burda Wojciech Grzegorz 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
9. Bychawski Bartłomiej 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
10. Ceglarek Marianna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
11. Chmielowska Emilia Maja 3 British International School of Wroclaw Wrocław
12. Chudzik Jan Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
13. Ciepłucha Grzegorz Michał 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
14. Cisowski Piotr 8 Zespół Szkół Publicznych w Lubawce Lubawka
15. Czachorowski Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstatowej OPTIMUM Wrocław
16. Czerep Gabriel Kamil 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Rudna
17. Deć Róża Marianna 8 Pubiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Gogolin
18. Derej Jacek Jakub 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych
19. Dębicki Dobrosław Krzysztof 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
20. Domin Wojciech 7 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach Pisarzowice
21. Drobińska Hanna Marta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 71 Wrocław
22. Durkalec Maciej Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej Wrocław
23. Dygdałowicz Oliwier 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym Lubin
24. Dziamba Mateusz 3 Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół Integracyjnych Legnica
25. Dzieleńdziak Dawid 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
26. Fabiańska Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Wrocław
27. Filus Kalina 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego Krapkowice
28. Frankowska Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Lubin
29. Gagaczowski Marek 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu Wałbrzych
30. Galik Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
31. Gąciarz Tomasz Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
32. Głogowski Łukasz 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
33. Hanczar Piotr Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 71 Wrocław
34. Hilla Martyna 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Opole
35. Hodakowski Jacek Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego Wrocław
36. Hotloś Marlena 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT FEM Wrocław
37. Jacaszek Paweł Michał 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
38. Janeczko Jakub Aleksander 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 81 Wrocław
39. Jankowiak Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 29 im. Konstytucji 3 Maja Wrocław
40. Januszkiewicz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław
41. Jaskólski Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 29 im. Konstytucji 3 Maja Wrocław
42. Jędrejko Gloria Natalia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 29 im. Konstytucji 3 Maja Wrocław
43. Kameduła Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 8 im.Józefa Piłsudskiego Wrocław
44. Kes Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 42 Wrocław
45. Kim Min-seo 8 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
46. Korniak Michał Adam 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Paraolimpijczyków i Olimpijczyków Polskich Ozimek
47. Korzeniowski Mikołaj Arkadiusz 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno - Przedszkolnym im. UNICEF Bielany Wrocławskie
48. Kosz Marta Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego Wrocław
49. Krywiak Zofia Julia 8 Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta Wrocław
50. Krzemiński Wiktor Mariusz 8 Szkoła Podstawowa nr 81 Wrocław
51. Kubicki Piotr 3 Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław
52. Kulbacki Michał 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego Wrocław
53. Kulczak Brenda Gusława 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Wrocław
54. Kupis Dagmara 3 Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica
55. Kurczyna Maja 8 Szkoła Podstawowa EKOLA Wrocław
56. Kustra Tomasz Kamil 3 Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Strzelce Opolskie
57. Laskowski Marcin 5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we Wrocławiu Wrocław
58. Laszkiewicz Hanna 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznym Katolickim Liceum Akademickim u św. Pankracego w Jeleniej Górze Jelenia Góra
59. Lis Jakub Artur 8 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Świdnica
60. Łopianiak Martyna 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
61. Majtyka Oliwia 8 Szkoła Podstawowa nr 97 Wrocław
62. Martowski Dominik 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
63. Masajada Anna Małgorzata 3 Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław
64. Mateusiak Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław
65. Mazurkiewicz Beata 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
66. Mądrala Michał Mariusz 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
67. Mielczarek Zuzanna Zofia 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego Wrocław
68. Mirecki Adrian Szymon 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Powiatowym Zespole Szkół im. Władysława Reymonta Oborniki Śląskie
69. Muzyka Marek Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
70. Nikonenko Illya 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 66 im. Zbigniewa Herberta Wrocław
71. Nowakowski Stanisław 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
72. Olszewski Mateusz Zygmunt 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Oborniki Śląskie
73. Opala Michał Konrad 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
74. Pacześniak Kajetan 8 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 im. Polskich Olimpijczyków Wrocław
75. Pawicka Julia Adela 8 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
76. Pawlik Zuzanna Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego Wrocław
77. Pezda Jan Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
78. Piechota Krzysztof Andrzej 3 Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół Integracyjnych Legnica
79. Pierz Urszula 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 29 im. Konstytucji 3 Maja Wrocław
80. Pietrzak Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza Świdnica
81. Pijanowski Andrzej Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
82. Plata Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Syców
83. Pluta Magdalena Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie
84. Podoluk Lidia 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
85. Poprawa Mikołaj Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 66 im. Zbigniewa Herberta Wrocław
86. Prokop Wiktoria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów
87. Ptak Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia Wrocław
88. Raczko Kacper Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. Janowskiego Bolesławiec
89. Rudomino Maja Maria 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Salezjańskich DON BOSCO Wrocław
90. Rudzik Jakub Michał 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
91. Rynkiewicz Emilia Anna 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
92. Ryż Malwina Faustyna 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika Strzegom
93. Sawa Szymon 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
94. Seo Dongmin 3 British International School of Wroclaw Wrocław
95. Siestrzeńcewicz-Bohusz Igor Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław
96. Sitnik Bartłomiej Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Głubczyce
97. Skowronek Nel Monika 8 Szkoła Podstawowa nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 Wrocław
98. Sobiński Wojciech Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 32 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 21 Wrocław
99. Sokołowski Stanisław Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Ad Astra Milicz
100. Soprych Miłosz 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika z oddziałami przedszkolnymi Strzegom
101. Starosta Albert Maksymilian 3 Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne Opole
102. Straś Aleksandra Beata 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego Wrocław
103. Suski Maciej Tadeusz 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej Ad Astra Milicz
104. Suwaj Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa Parnas Wrocław
105. Szatan Cyryl 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
106. Szczukiewicz Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 99 im.Tadeusza Kościuszki Wrocław
107. Szelest Michał Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi Głogów
108. Szemelak Filip Paweł 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Wrocław
109. Szyszka Adam Bartosz 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte Opole
110. Świątkowski Paweł 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa u św. Pankracego w Jeleniej Górze Jelenia Góra
111. Tereba Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 99 im.Tadeusza Kościuszki Wrocław
112. Tometczak Maria Róża 7 Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego Wrocław
113. Topolski Michał Stanisław 3 Społeczne Gimnazjum STO Kluczbork
114. Trzos Katarzyna 3 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. św. Dominika Savio Lubin
115. Twardowska Natalia 7 Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław
116. Wajda Maciej 8 Szkoła Podstawowa EKOLA Wrocław
117. Walęga Kuba 8 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka Wrocław
118. Waluś Michał Piotr 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu Smolec
119. Węgrzyn Michał Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Wrocław
120. Wieczorek Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte Wrocław
121. Wieleba Jeremiasz Oskar 3 Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
122. Włodarczyk Rafał Piotr 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika z oddziałami przedszkolnymi Strzegom
123. Wojtasik Igor Hubert 8 Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra
124. Wołowiec Kacper Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
125. Zawadka Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego Kędzierzyn-Koźle
126. Zawodny Szymon 8 Szkoła Podstawowa EKOLA Wrocław
127. Ziółkowski Cyprian Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 32 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 21 Wrocław
128. Zwoźniak Wanda 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego Wrocław
129. Żojdzik Jakub Jarosław 7 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lwówku Śląskim Lwówek Śląski

Województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie (miejsce zawodów II stopnia: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Bernatowicza 4, 18-400 Łomża)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Babraj Martyna 3 Gimnazjum Publiczne Iława
2. Bagiński Filip 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
3. Bagiński Kacper 3 Gimnazjum w Raczkach Raczki
4. Bieńkowski Jacek 3 Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach Bartoszyce
5. Biernat Amelia 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn
6. Bróździński Bartosz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn
7. Brzozowski Jan Bartosz 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
8. Bułło Klara 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn
9. Chojnowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Łomża
10. Cieślak Anastazja 6 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego Olsztyn
11. Curulak Maciej 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
12. Cywoniuk Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
13. Dyczewska Katarzyna 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
14. Dżus Igor 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
15. Gallas Gerard 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
16. Gorlo Martyna Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa w Wieliczkach Wieliczki
17. Gosiewska Laura Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im Władysława Broniewskiego Olsztyn
18. Grosz Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Olsztyn
19. Grużewski Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie Olsztyn
20. Gryglicki Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Olsztyn
21. Izdebski Jakub 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
22. Jabłoński Marcin 3 Gimnazjum nr 1 Lidzbark Warmiński
23. Jacak Piotr 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
24. Jakończuk Gabriela 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Olsztyn
25. Kamiński Hubert 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Łomża
26. Kiersnowska Krystyna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
27. Kopeć Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 4 w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie Działdowo
28. Korejwo Wojciech 3 Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn
29. Kossakowski Mariusz 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
30. Kościuszko Jan 8 Szkoła Podstawowa Benedykta Drohiczyn
31. Kozicka Dominika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zabiele
32. Kozieja Nikola 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 29 im. Synów Pułku Białystok
33. Krzewska Katarzyna Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn
34. Krzywicki Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie Olsztyn
35. Lenkiewicz Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im Władysława Broniewskiego Olsztyn
36. Lewko Mateusz 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
37. Lipiński Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn
38. Loyzance Fabian 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
39. Marcińczyk Michał 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
40. Marcińczyk Monika 8 Szkoła Podstawowa Nr 7 im Adama Mickiewicza w Łomży Łomża
41. Marczuk Maria 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białowieży Białowieża
42. Marszalik Piotr Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 4 PTO Białystok
43. Matejuk Wojciech Michał 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
44. Mąka Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
45. Mocarski Kacper 8 Szkoła Podstawowa Nr 7 im Adama Mickiewicza w Łomży Łomża
46. Muła Filip 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznej Szkole Podstawowej REGENT z Oddziałami Dwujęzycznymi Elbląg
47. Mytych Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Niepublicznej Szkole Podstawowej REGENT z Oddziałami Dwujęzycznymi Elbląg
48. Nosek Bartosz Piotr 8 Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie Olsztyn
49. Och Michał 3 Społeczne Gimnazjum nr 101 Olsztyn
50. Omieliańczyk Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
51. Orłowski Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica Łomża
52. Pańkowski Stanisław Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
53. Pendras Cezary 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
54. Polkowska Olga 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
55. Poniatowski Karol 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Kleosin
56. Przeździecka Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Łomża
57. Przybylak Igor 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
58. Puczel Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
59. Puza Michał 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
60. Rakocki Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów Lidzbark
61. Sawicki Wojciech 7 Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ,,Inki" Jeleniewo
62. Sawko Katarzyna 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
63. Segień Agata 7 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie Jonkowo
64. Sirocki Maciej 7 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
65. Skomski Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn
66. Szałkowski Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa Nr 7 im Adama Mickiewicza w Łomży Łomża
67. Sztabiński Józef 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Suwałki
68. Szyszko Marta 7 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie Jonkowo
69. Tuzimek Arkadiusz Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego Olsztyn
70. Tyborowski Maciej 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
71. Urbańska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki Bartoszyce
72. Walińska Ewa 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku Białystok
73. Wasilewska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego Olsztyn
74. Wasilewska Gabriela 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Suwałki
75. Wilczewski Artur 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
76. Wiśniewska Marta 3 Oddziały gimnazjalne w II Liceum Ogólnokszatałcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
77. Wołągiewicz Kinga 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
78. Wróblewski Damian 3 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
79. Zych Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi Białystok
80. Żmijewski Oliwier 3 Społeczne Gimnazjum nr 101 Olsztyn
81. Żukowska Bogumiła 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Sejny
82. Żukowska Radosława 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Sejny

Województwo wielkopolskie (miejsce zawodów II stopnia: Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Banaszak Gabriela Marta 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
2. Banaszak Mateusz 8 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie Przeźmierowo
3. Baran Zuzanna Weronika 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
4. Barański Piotr Krzysztof 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
5. Bartczak Wiktoria 8 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 Września
6. Bednarek Joanna Maria 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
7. Bernaciak Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
8. Bernal Magdalena Maria 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
9. Borkowski Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego STO Poznań
10. Buchholz Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Piła
11. Bugajewski Dawid 8 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Czempiń
12. Cendal Honorata 8 Szkoła Podstawowa nr 38 Poznań
13. Cichoń Ludwik Tadeusz 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
14. Czajkowska Paulina Magdalena 8 Szkoła Podstawowa Stęszew
15. Czajkowski Jakub Julian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. M. Konopnickiej Kalisz
16. Czarnecki Łukasz 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Piła
17. Czech Emilia 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
18. Dudziak Marcin Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
19. Dudziński Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Luboń
20. Fabisiak Filip Jerzy 7 Szkoła Podstawowa nr 1 im. 70 Pułku Piechoty Pleszew
21. Filippoto Oskar 3 Spark Academy Gimnazjum Poznań
22. Franc Piotr 8 Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań
23. Gabiś Dominik 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Zalasewo
24. Garsztka Krzysztof Przemysław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika Zalasewo
25. Gawroński Maciej Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego Koźmin Wielkopolski
26. Glinkowski Wojciech Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
27. Gorzelany Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Zjazdu Gnieźnieńskiego Gniezno
28. Grodzki Kacper 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
29. Grzelak Anna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte Konin
30. Haremza Pola Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
31. Hofman Olaf 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
32. Jankowski Kajetan 8 Spark Academy Szkoła Podstawowa Poznań
33. Jędrasiak Martin 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
34. Jędraszak Franciszka Małgorzata 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
35. Kałek Łukasz Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
36. Kamzela Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
37. Kasprzak Kosma Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
38. Kleszcz Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Piła
39. Kociucki Paweł Marcin 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
40. Kolasiński Kacper 8 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie Przeźmierowo
41. Konarska Laura 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Piła
42. Konys Igor 7 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
43. Krzyżkowiak Nadia 8 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II Września
44. Kuźniewski Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
45. Lewandowski Jeremi Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Konin
46. Makowski Piotr 3 Spark Academy Gimnazjum Poznań
47. Malec Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego Poznań
48. Malinowski Rafał 3 Oddziały gimnazjalne w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II Września
49. Marcinkowski Łukasz Karol 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego STO Poznań
50. Marcinkowski Mateusz Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego STO Poznań
51. Mazur Maksymilian Ludwik 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
52. Mądrzak Jagienka 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
53. Miechowicz Jakub Jan 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
54. Miszkiewicz Stanisław Wojciech 8 Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego Owińska
55. Morkowski Jakub Piotr 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego Poznań
56. Mularczyk Jeremiasz Sławosz 3 Piątkowskie Gimnazjum Społeczne im. dr Wandy Błeńskiej Poznań
57. Muras Wojciech 8 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Chomęcice
58. Narożniak Filip Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy Rokietnica
59. Nawara Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego Poznań
60. Piaskowska Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie Przeźmierowo
61. Piątkowski Dawid 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
62. Piechota Michał Nikodem 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 10 im. M. Konopnickiej Kalisz
63. Pieńkowski Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte Konin
64. Pilarski Jakub Józef 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
65. Pokorska Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
66. Prusinowski Oskar Franciszek 8 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. bł. Piątki Poznańskiej Poznań
67. Przybysz Weronika 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
68. Ratajczak Piotr Pio 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
69. Redmer Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
70. Rok Zuzanna Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Luboń
71. Różczka Bartosz Maciej 3 Społeczne Gimnazjum nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Poznań
72. Sarnowska Pola 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
73. Siera Dawid Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
74. Siwczak Aleksander Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa Stęszew
75. Siwek Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 38 Poznań
76. Siwek Natalia Urszula 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO Poznań
77. Siwińska Maja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Poznań
78. Sójka Bartosz Roch 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
79. Stachecka Dobrochna Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Luboń
80. Stachowiak Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
81. Staniewski Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
82. Struzik Adam 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
83. Strzelecka Aleksandra Maria 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Zaradni Odważni Oryginalni im. Powstańców Wielkopolskich Wilkowyja
84. Szamotuła Kajetan Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
85. Szczepaniak Anna Gabriela 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej Społecznego Towarzystwa Oświatowego Poznań
86. Szłapiński Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
87. Szybura Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Kościelec
88. Szymaczek Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego STO Poznań
89. Tabaczyńska Laura Maria 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Poznań
90. Tomys Adam 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
91. Waligóra Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Konin
92. Wargacki Arkadiusz 3 Gimnazjum nr 3 Szamotuły
93. Wawrzyniak Jakub Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle'a Poznań
94. Włoszyńska Emilia Teresa 8 Szkoła Podstawowa nr 5 Luboń
95. Wojtkowiak Justyna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego Koźmin Wielkopolski
96. Wojtkowiak Robert 6 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego Koźmin Wielkopolski
97. Wojtkowiak Wiktor Jan 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Harmonia Montessori Poznań
98. Wróbel Szymon Jerzy 3 Oddziały Gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej Brzeźno
99. Wruk Aleksander Marian 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
100. Wysocki Piotr Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
101. Wystup Cezary Jan 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań
102. Zientek Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego STO Poznań
103. Zimniewicz Michał Rafał 7 Szkoła Podstawowa "Skrzydła" Poznań
104. Zwoniarski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
105. Zygmanowski Maciej Dariusz 3 Oddziały gimnazjalne w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki Poznań

Województwo pomorskie (miejsce zawodów II stopnia: III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP, ul. Legionów 27, 81-405 Gdynia)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Anisimowicz Stanisław 8 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Żelistrzewie Żelistrzewo
2. Banaś Maciej Leszek 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego Reda
3. Bosiacki-Szczęsnowicz Miłosz 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki Sopot
4. Białek Adam Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Gdyni Gdynia
5. Boriński Alan 3 Gimnazjum nr 13 im. Mikołaja Kopernika Gdynia
6. Borowski Jan Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w X Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
7. Brzeziński Krzysztof 3 Gimnazjum nr 28 im. Armii Krajowej w Szkole Podstawowej nr 2 Gdańsk
8. Buda Kazimierz Leszek 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata Gdańsk
9. Bujny Aleksandra Hanna 3 Sopockie Autonomiczne Gimnazjum Sopot
10. Chabraszewski Adam 3 Oddziały gimnazjalne w ZSP nr 3 Gdynia
11. Chaniewska Zuzanna Dorota 8 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
12. Chrzanowski Jan 3 Gimnazjum nr 28 im. Armii Krajowej w Szkole Podstawowej nr 2 Gdańsk
13. Cichocki Tymon Sebastian 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
14. Ciszkiewicz Martyna Gabriela 8 Szkoła Podstawowa I Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego Gdańsk
15. Czarkowski Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
16. Czech Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. św. Dominika Savio Rumia
17. Dawidowska Joanna Elżbieta 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
18. Dolżycki Mikołaj 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
19. Drabiński Bartosz 8 Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia
20. Dybowski Adrian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Stefana Banacha Gdańsk
21. Falkowski Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w X Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
22. Gawroński Wiktor Karol 3 Gimnazjum Publiczne nr 1, Zespół Szkół Tujsk
23. Gentkowski Jerzy Wiktor 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach Kowale
24. Gołębiewska Marianna 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
25. Grzegorzewski Karol 7 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika Malbork
26. Guth Arkadiusz 8 Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśnewie Leśniewo
27. Hawrylik Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdańsk
28. Hirsz Marta Katarzyna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Heweliusza Żukowo
29. Hoja Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
30. Horodecka Dominika 3 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
31. Hospodura Bartosz Stefan 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Na Bursztynowym Szlaku Gdańsk
32. Janowicz Stanisław 3 Gdańskie Gimnazjum "Lingwista" im. Hymnu Narodowego Gdańsk
33. Jasieńska Julia 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Czerninie Czernin
34. Joachimowska Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 51 Gdynia
35. Jurek Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 43 Gdańsk
36. Kaczmarek Bianka Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego Gdynia
37. Kalkowski Jacek Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej Tczew
38. Karaczewski Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
39. Karczewski Sasza 7 Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle Gdańsk
40. Kasiura Małgorzata Jadwiga 8 III Społeczna Szkoła Podstawowa STO Gdańsk
41. Kiciński Antoni 7 III Społeczna Szkoła Podstawowa STO Gdańsk
42. Kitowski Piotr Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w Podstawowej Ekologicznej Szkole Społecznej Rumia
43. Knopik Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 Chojnice
44. Kopania Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego Kobylnica
45. Kostarczyk Antoni 8 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Kobylnica
46. Koszewski Jakub 3 Gimnazjum im. św. Jana de La Salle Gdańsk
47. Kowalczyk Igor 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pucku Puck
48. Kowalewski Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
49. Kwiatkowski Adrian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF Malbork
50. Lasecki Kamil 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
51. Łytkowski Błażej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki Sopot
52. Maćkiewicz Amelia Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Gdańsk
53. Majcher Zofia 8 III Społeczna Szkoła Podstawowa STO Gdańsk
54. Majer Radosław Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Chojnice
55. Masłowski Michał Mateusz 7 Szkoła Podstawowa nr 46, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Gdynia
56. Mądrawska Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 43 Gdańsk
57. Mikołajczyk Julia Anna 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
58. Miłkowska Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Czersk
59. Nasuta Krzysztof Kamil 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Gdańsk
60. Nurek Kacper Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen.W. Sikorskiego Sopot
61. Ossowska Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
62. Palikowska Olga Marta 7 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
63. Pawlik Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego Kobylnica
64. Pietrzak Mateusz Jerzy 8 Szkoła Podstawowa Akademii Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego Gdańsk
65. Pniewski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni Gdynia
66. Pozorski Paweł Dominik 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
67. Przybysz Katarzyna 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 Starogard Gdański
68. Racinowski Michał 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
69. Raczuk Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II Gdańsk
70. Radwański Maksymilian 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
71. Renke Wojciech Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
72. Rogacki Tymoteusz 7 Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni Gdynia
73. Rygulski Antoni 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
74. Rynkowski Szymon 3 Gimnazjum nr 13 im. Mikołaja Kopernika Gdynia
75. Sawicka Patrycja Monika 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
76. Schwarz Helena Elżbieta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki Sopot
77. Skierka Piotr Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa im. Xawerego Czernickiego w Pogórzu Pogórze
78. Słowakiewicz Michał Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
79. Słupecka Małgorzata Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
80. Stankiewicz Hubert 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata Gdańsk
81. Starczewski Szymon Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 8 Chojnice
82. Staśkowiak Patrycja 8 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
83. Steciuk Agata Wiktoria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego Lębork
84. Struzik Aleksandra 3 Gimnazjum nr 53 Gdańsk
85. Susmarska Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
86. Szałankiewicz Tymon 3 Odział gimnazjalny w XX Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
87. Szarek Martyna Aleksandra 3 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
88. Szczepańska Natalia Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w X Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
89. Szporko Zuzanna 8 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego Gdańsk
90. Szwaczyk Adrian Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
91. Szwindowski Jan Henryk 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Bytów
92. Szyfelbein Michał Jan 3 Odział gimnazjalny w XX Liceum Ogólnokształcącym Gdańsk
93. Szymczak Dominika 8 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Gdańsk
94. Szymichowski Ignacy 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki Sopot
95. Szyszkowski Kazimierz 8 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot
96. Taczalska Agata Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha Gdańsk
97. Targowski Olaf 7 Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni Gdynia
98. Truszkowski Tomasz Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki Sopot
99. Turzyński Kacper Tomasz 8 Szkoła Podstawowa Akademii Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego Gdańsk
100. Urbanek Przemysław 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Gdynia
101. Waga Radosław Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
102. Westa Jakub Artur 8 Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio Rumia
103. Wieczorek Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 43 Gdańsk
104. Wiliński Bartłomiej Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im.Bohaterów Załogi ORP Grom Gdynia
105. Witt Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
106. Własów Iga Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen.W. Sikorskiego Sopot
107. Wojtkowiak Karolina 3 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO Słupsk
108. Wódkowski Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Tczew
109. Zołotar Marta 8 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Czerninie Czernin
110. Żak Krzysztof Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 Gdynia

Województwo śląskie (miejsce zawodów II stopnia: V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko-Biała)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamczyk Sławomir Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół im. Jana Pawła II Sławków
2. Adlof Atessa Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego Żywiec
3. Anderko Marcin Jan 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 10 Piasek
4. Antończyk Radosław Antoni 8 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała
5. Bargiel Wojciech 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Akademia Młodych Sosnowiec
6. Baron Dawid Daniel 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11 Zabrze
7. Bedlicka Aleksandra Michalina 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących Chorzów
8. Bigas Adam 3 Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Chorzów
9. Biłek Julia Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego Czeladź
10. Brzyski Marek 7 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkoła Przyszłości Chorzów
11. Byrski Łukasz 3 Prywatne Gimnazjum Fundacji "Elementarz" Katowice
12. Ciapka Michał Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im.Tadeusza Sygietyńskiego w Ujsołach Ujsoły
13. Czarnecka Zuzanna Zofia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
14. Czerniewska Anna 3 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
15. Dąbek Paulina Joanna 3 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
16. Derela Maciej Marian 3 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
17. Ferda Krzysztof 3 Oddziały gimazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujezycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice
18. Ferda Wojciech 3 Oddziały gimazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujezycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice
19. Figiela Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 35 im. Adeli Korczyńskiej Katowice
20. Fijak Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. J. Kusocińskiego Bielsko-Biała
21. Filipiuk Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich Pszczyna
22. Gabzdyl Mateusz Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. G. Morcinka Skoczów
23. Gibas Mateusz Czesław 3 Oddziały Gimnazjalne przy Liceum Ogólnokształcącym im.K.K.Baczyńskiego Kozy
24. Gilowski Mateusz Łukasz 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
25. Główka Weronika 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Akademia Młodych Sosnowiec
26. Gonera Jakub Antoni 3 Gimnazjum im. św. Jana de La Salle Częstochowa
27. Górecki Piotr Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
28. Grajdek Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11 Zabrze
29. Gryglaszewski Piotr 3 Oddziały gimazjalne w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujezycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice
30. Grzanka Małgorzata 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III Sobieskiego Bielsko-Biała
31. Handke Małgorzata Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11 Zabrze
32. Hanulok Piotr Andrzej 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
33. Hoffmann Michał Jan 3 Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Chorzów
34. Hubczak Michał Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza Żywiec
35. Jacak Robert Tomasz 8 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Suszec
36. Jarek Mateusz Jacek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów
37. Kapkowski Błażej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. marszałka Józefa Piłsudskiego Psary
38. Karoń Jakub Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
39. Kaźmierczak Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
40. Kielar Emil Michał 7 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała
41. Kine Konrad Jan 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. T. Kościuszki Jasienica
42. Kleszcz Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. J. Kusocińskiego Bielsko-Biała
43. Kluczka Krzysztof Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
44. Konior Adam Tomasz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 18 w Zespole Szkół nr 2 Rybnik
45. Kopeć Kacper 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mysłowice
46. Koprowski Marek Przemysław 8 Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice
47. Kowalska Katarzyna Julia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im.Księstwa Siewierskiego Siewierz
48. Kubica Katarzyna Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego Sosnowiec
49. Kucharski Antoni Marek 3 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
50. Kuchta Olaf Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
51. Kucz Martyna 8 Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jerzego Popiełuszki w Świerczyńcu Bojszowy
52. Kulig Jan Marcin 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego STO Katowice
53. Kulik Jacek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im.Księstwa Siewierskiego Siewierz
54. Kycler Magdalena Joanna 8 Szkoła Podstawowa nr 33 im.Stanisława Ligonia Katowice
55. Lampert Mateusz Adam 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie Wodzisław Śląski
56. Ledwoń Jakub Józef 8 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała
57. Lubosik Natalia 3 Odziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 im. Witolda Budryka Siemianowice Śląskie
58. Maciuga Adam 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. G. Morcinka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Gierałtowice
59. Mańka Michał Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
60. Matyja Jakub Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
61. Mazurkiewicz Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
62. Michalski Filip Wojciech 8 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Marii Curie-Skłodowskiej Katowice
63. Milewski Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 29 Bielsko-Biała
64. Misztal Ewa Elżbieta 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
65. Młynarz Marcin Patryk 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Zbigniewa Religi Zabrze
66. Modrzewska Emilia Katarzyna 3 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
67. Morawiec Filip Antoni 7 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka Katowice
68. Morys Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
69. Motyl Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Częstochowa
70. Mularczyk Piotr Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała
71. Niesyt Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Bielsko-Biała
72. Norek Bartosz 8 Szkoła Podstawowa FILOMATA Gliwice
73. Nowak Mateusz Leszek 3 Oddziały Gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała
74. Nowak Seweryn 8 Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej Katowice
75. Nowrotek Jakub Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Jana Twardowskiego Zabrze
76. Ochman Maria 3 Oddziały gimnazjalne w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga Gliwice
77. Pająk Oktawiusz 8 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Chorzów
78. Palatyński Krzysztof 3 Gimnazjum FILOMATA Gliwice
79. Polis Mateusz 3 Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne Częstochowa
80. Potaszyński Jan Adam 3 Oddziały Gimnazjalne w Liceum Ogólnokształcącym Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
81. Prochownik Patryk Janusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi Łodygowice
82. Przebieracz Mateusz Paweł 8 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
83. Przybyla Szymon Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze
84. Pytel Jan 3 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
85. Radzio Karolina Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
86. Rajman Alicja Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej Mikołów
87. Rajzer Michał Dominik 3 Gimnazjum Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja Bielsko-Biała
88. Rotarska Zuzanna Olga 3 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
89. Różański Jonasz Zenon 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. E. Dembowskiego Gliwice
90. Rudnicka Joanna Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 29 im. F. Żwirki i S. Wigury Katowice
91. Seman Agata Emilia 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17 w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku Rybnik
92. Sidorowicz Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
93. Siekański Dawid Łukasz 3 Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Chorzów
94. Siuda Michał 3 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika Katowice
95. Skowron Maksymilian Olaf 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego Tarnowskie Góry
96. Słota Kinga Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 64 Katowice
97. Smółka Oliwia Hanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 35 im. Adeli Korczyńskiej Katowice
98. Stałęga Radosław Norbert 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka Katowice
99. Stefani Barbara 8 Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej Katowice
100. Surmacz Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Jaworzno
101. Suszanowicz Natalia Agnieszka 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Świnna
102. Szewczyk Zuzanna Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 im. Stanisława Staszica Katowice
103. Szkróbka Maciej Witold 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 35 im. Adeli Korczyńskiej Katowice
104. Szwaja Adam 3 Oddziały gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec
105. Szydełko Mateusz Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Bielsko-Biała
106. Szymik Julia Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Juliusza Słowackiego Sosnowiec
107. Szymski Jarosław Jan 3 Oddzialy gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 8 Dąbrowa Górnicza
108. Ślusarczyk Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III Sobieskiego Bielsko-Biała
109. Śnietura Magdalena Zofia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
110. Taborowski Jakub 7 Szkoła Podstawowa nr 16 Sosnowiec
111. Tomczyk Amelia Antonina 8 Katolicka Szkoła Podstawowa w Zespole Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka Katowice
112. Trzopek Maksymilian Jan 8 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner Bielsko-Biała
113. Tymiński Marcin Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Salezjańskiej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tarnowskie Góry
114. Wandzel Martyna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika Buczkowice
115. Wandzel Mikołaj 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Twardorzeczka
116. Waśko Maksymilian Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Konarskiego Łazy
117. Węgrzyn Anna 8 Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Bielsko-Biała
118. Wiśniowski Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. J. Kusocińskiego Bielsko-Biała
119. Wójtowicz Antoni 8 Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej Katowice
120. Wróbel Damian 8 Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jerzego Popiełuszki w Świerczyńcu Bojszowy
121. Wykpis Marcin 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 44 Katowice
122. Zachorowski Jan 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich Gliwice
123. Zając Małgorzata Dorota 3 Gimnazjum Nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi Jastrzębie-Zdrój
124. Zakrzewski Jan Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 11 im Władysława Broniewskiego Tarnowskie Góry

Województwa zachodniopomorskie i lubuskie (miejsce zawodów II stopnia: ZSO nr 7 XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Abramczuk Alicja Anastazja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
2. Adamczewski Michał 3 Gimnazjum Nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
3. Bajzert Adam Mirosław 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
4. Bałdyga Jakub Jan 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin
5. Bartkowiak Piotr Artur 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
6. Bębenek Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego Szprotawa
7. Bieniek Paulina Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki Szczecin
8. Bober Klaudia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
9. Bober Wiktoria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
10. Brzozowski Daniel 8 Polsko - Amerykańskie Szkoły Prywatne Szczecin
11. Bubieńczyk Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wielkopolski
12. Byjoś Antoni 8 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin
13. Chilczuk Hubert 7 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wielkopolski
14. Ciechanowicz Wiktoria 3 Oddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie Świebodzin
15. Dalidowicz Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
16. Dąbrowski Norbert Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
17. Donotek Andrzej Jerzy 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
18. Drzazga Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
19. Dudziak Piotr Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
20. Dullek Natalia Agata 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 23 im. Lotników Polskich Koszalin
21. Eliasz Łukasz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
22. Filipowicz Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
23. Frankel Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
24. Galant Gabriela 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
25. Galiński Cezary Gabriel 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
26. Gładkowski Mikołaj Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
27. Górniewicz Wojciech 3 Społeczne Gimnazjum Żary
28. Haszler Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
29. Iskierski Maksym Gabriel 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
30. Jagodziński Jan 8 Społeczna Szkoła Podstawowa STO Szczecinek
31. Jagodziński Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
32. Jardzioch Bartosz Jakub 3 Gimnazjum Nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
33. Jasiewicz Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
34. Jaworek Alicja 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
35. Jezierski Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Szprotawa
36. Jędrzejewski Przemysław 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szczecin
37. Jóźwicka Wiktoria 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
38. Kaczkowski Mateusz 8 Szkoła Podstawowa nr 74 im. Stanisława Grońskiego Szczecin
39. Kalita Helena Marianna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
40. Kapuściński Marcin Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
41. Kawczyńska Zuzanna Maria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
42. Kirmiel Gabriela 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bolesława Chrobrego Lubsko
43. Kopa Eryk 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
44. Kosior Hubert 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
45. Kozłowski Szymon Filip 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej św. Stanisława Kostki Zielona Góra
46. Krok Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
47. Krok Zofia 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
48. Krupiński Olaf 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
49. Kruszewicz Wiktor Aleksander 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
50. Kucharska Bogumiła Marianna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
51. Kus Ignacy 5 Szkoła Podstawowa Nr 16, im. Szczecińskich Olimpijczyków Szczecin
52. Kuśmirek Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
53. Ledworowski Jan Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
54. Lipiński Stanisław 7 Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego Szczecin
55. Lipski Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza Goleniów
56. Lizak Jeremiasz Michał 8 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
57. Łagonda Kamil 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szczecin
58. Łukaszewski Maksymilian Henryk 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
59. Majewska Wiktoria 8 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II Szczecin
60. Makochon Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
61. Makuch Oliwia Helena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka Szprotawa
62. Marcinkowska Weronika Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im,gen,Józefa Bema Szczecin
63. Markiewicz Mateusz Dawid 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
64. Markiewicz Wiktor 8 Szkoła Podstawowa Gryfice
65. Marszałek Wiktor 7 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
66. Michalak Kinga 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
67. Mike Patryk Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
68. Mocek Franciszek 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
69. Mochol Martyna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
70. Mokrzycki Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Sportowej Szkole Podstawowej nr 1 Koszalin
71. Moroz Maksymilian 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
72. Myck Barbara Emilia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
73. Myśliwy Hanna 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
74. Nowak Barbara 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
75. Olejnik Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Stefana Żeromskiego Koszalin
76. Olszewska Aleksandra 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Nowa Sól
77. Opłotny Jakub Benjamin 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
78. Owsianowski Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
79. Parus Antoni Jerzy 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
80. Pekrul Ida 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
81. Pełech Grzegorz 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
82. Ponikowska Aleksandra 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Koszalin
83. Prośniewska Kinga 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Gryfice
84. Prusiewicz Maciej Dawid 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
85. Przepiórski Mikołaj Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
86. Przygoński Łukasz 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena Świebodzin
87. Rafałowicz Helena 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
88. Rymarek Roksana 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
89. Skierś Marcin Przemysław 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
90. Skierś Radosław Mikołaj 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
91. Słomowicz Wojciech Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Szkołe Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki Koszalin
92. Sobczyk Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
93. Sosnowska Daria Wiktoria 3 Gimnazjum Nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
94. Stanisławczyk Oskar 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
95. Sybis Oskar 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 74 im. Stanisława Grońskiego Szczecin
96. Szczerba Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
97. Szewczyk Jakub Bożydar 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki Szczecin
98. Szkocki Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 56 Szczecin
99. Szymczak Zofia 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Koszalin
100. Ścibior Szymon Andrzej 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
101. Śledziński Jarowit Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
102. Tomal Aleksander Stanisław 8 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Świdwin
103. Tumanik Iga 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II Koszalin
104. Turek Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie Gryfino
105. Tybura Lena 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
106. Urbanowicz Daria Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie Świebodzin
107. Urbanowicz Maria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
108. Wawrzyniak Wiktor Marcin 7 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
109. Wiącek Michał Cezary 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
110. Wiechecki Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
111. Więcek Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Białogard
112. Wilkowski Filip Karol 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
113. Wiśniewski Paweł Karol 7 Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie Konikowo
114. Witoszek Milan 7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego Szczecin
115. Wojewódka Martyna Zofia 3 Oddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie Świebodzin
116. Wojtkowiak Oliwia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
117. Zambrano Ojeda Susana 8 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wielkopolski
118. Zawalich Oskar 8 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Koszalin
119. Zgierski Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Przyjaciół Ziemi Kostrzyn nad Odrą
120. Złotopolski-Pirczewski Jan 8 Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
121. Żebiałowicz Alicja 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin
122. Żurawski Michał Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 74 im. Stanisława Grońskiego Szczecin
123. Żygis Weronika Lidia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 Szczecin

Województwa podkarpackie i lubelskie (miejsce zawodów II stopnia: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 4, 37-450 Stalowa Wola)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Bańko Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
2. Baran Dominika 8 Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie Lublin
3. Batyra Paweł Filip 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego Lublin
4. Blicharz Antoni Marek 8 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Lublin
5. Brudnowski Błażej 8 Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Dąbrowskiego Żółtańce-Kolonia
6. Bryłowska Zofia 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
7. Buba Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Leżajsk
8. Budzyńska Agata Blanka 8 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego Zamość
9. Budzyński Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Hrubieszów
10. Bukowińska Marta 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
11. Buksiński Jan Michał 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów Stalowa Wola
12. Bysiewicz Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Krosno
13. Bysiewicz Monika 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika Krosno
14. Cegiełko Maciej 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. I. J. Paderewskiego Lublin
15. Ciebiera Filip Paweł 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
16. Cielica Hubert 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
17. Czech Alicja Jagoda 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 im Jana Pawła II Stalowa Wola
18. Czuk Dominika 7 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
19. Dąbrowski Damian Krzysztof 6 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Zamościu Zamość
20. Dec Tymoteusz 3 Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj
21. Demczuk Mikołaj Andrzej 3 Społeczne Gimnazjum im. S.F. Klonowica Lublin
22. Deryło Konrad Jan 3 Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj
23. Drąg Karolina 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki Zarzecze
24. Drob Julia Patrycja 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
25. Dworniczuk Jakub Wiktor 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
26. Dżaman Małgorzata 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia Lublin
27. Fabrowska Zofia 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
28. Fularski Krystian 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
29. Gąska Dominik 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
30. Gicala Roman 3 Gimnazjum nr 1 im. św. Jadwigi Królowej Jasło
31. Glibowski Filip 3 Oddziały gimnazjalne w XXI Liceum Ogólnokształcącym im. św. Stanisława Kostki Lublin
32. Glica Patrycja Kamila 3 I Społeczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Społecznych nr 1 im. Hetmana Jana Tarnowskiego Tarnobrzeg
33. Góra Aleksandra Alicja 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Klasyk Puławy
34. Góra Jakub 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Kocudza Pierwsza
35. Grigoryan Robert 3 Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego Lublin
36. Grochowski Antoni Roch 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im Jana Kochanowskiego Lublin
37. Gromaszek Kacper 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
38. Grych Anna Maria 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza Straszęcin
39. Habigier Stanisław Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickiej Szkole Podstawowej Stalowa Wola
40. Harchut Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Kolbuszowa
41. Huber Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. prof. Władysława Szafera Brzozów
42. Ignatowska Izabela Elżbieta 3 Niepubliczne Gimnazjum MORAWA Przemyśl
43. Iwanicki Andrzej Grzegorz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F. Klonowica w Lublinie Lublin
44. Iwaniec Zofia 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 im. Stefana Batorego Zamość
45. Iwanowski Hubert Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi Jarosław
46. Jabłońska Paulina 7 Szkoła Podstawowa nr 7 Mielec
47. Jabłoński Andrzej 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
48. Jacek Michał 5 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego Zamość
49. Jędruch Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO Przemyśl
50. Kadej Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
51. Kamińska Natalia 8 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Lublin
52. Karpiński Tomasz Bogdan 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Izbica
53. Karwacka Maja Agnieszka 3 Gimnazjum Sportowe w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki Lubartów
54. Kawa Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Armii Krajowej Rzeszów
55. Kiszka Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego Janów Lubelski
56. Kłos Feliks Stanisław 3 Społeczne Gimnazjum im. S.F. Klonowica Lublin
57. Kochman Aleksandra 3 Gimnazjum w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza w Żołyni Żołynia
58. Kokot Maja Maria 8 Szkoła Podstawowa nr 7 Mielec
59. Komsta Łucja Józefina 3 Gimnazjum im.Jana Pawła II Abramów
60. Konderak Jacek Adam 8 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
61. Kopeć Alicja Maria 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
62. Korkosz Joanna Faustyna 8 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie Lublin
63. Kowalska Hanna 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
64. Kowalski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
65. Krejcz Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
66. Królikowski Jakub 3 Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego Lublin
67. Kruczek Jakub Michał 7 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego Łuków
68. Krzaczkowska Anna 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski
69. Kulka Krzysztof Kamil 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
70. Kuziuk Mikołaj Tomasz 8 Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F. Klonowica w Lublinie Lublin
71. Kuźmiuk Kacper 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej Biała Podlaska
72. Kuźniar Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów
73. Langiewicz Filip 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 11 Chełm
74. Lato Julia Karolina 7 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej Świdnik
75. Łaba Piotr Jan 3 Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj
76. Łacek Urszula 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Kocudza Pierwsza
77. Łachut Tomasz Michał 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera Mielec
78. Łopata Emilia Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów
79. Łozak Damian Bartłomiej 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej Biała Podlaska
80. Majewski Alan Karol 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
81. Maksymiuk Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 5 Świdnik
82. Martyński Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
83. Maszkowski Jakub 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
84. Matyka Kamil 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera Tarnobrzeg
85. Mazur Jakub Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 Świdnik
86. Mazurek Aleksandra 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej Biała Podlaska
87. Moroń Anna Maria 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
88. Niedźwiedź Bartosz 7 Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Września 1939r. Radymno
89. Obarski Korneliusz 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
90. Ochal Piotr Andrzej 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin
91. Osior Wiktor Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Lublin
92. Osmałek Błażej 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
93. Ostrowski Kajetan Karol 3 Oddziały gimnazjalne w IX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów
94. Ożóg Kajetan Grzegorz 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
95. Pazdro Daniel Franciszek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
96. Pietrzela Zuzanna Julia 7 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
97. Pilch Alicja Maria 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
98. Prystupa Izabela 7 Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie Lublin
99. Prządka Piotr Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 9 Puławy
100. Pszczoła Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
101. Rosa Miłosz Wojciech 8 Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Dwernickiego Stoczek Łukowski
102. Róg Martyna 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego Mielec
103. Rusin Radosław Rafał 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
104. Sawecki Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja Lublin
105. Smolarz Maciej Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 50 im. Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia Lublin
106. Smolira Konstanty 7 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem Lublin
107. Soboń Dominika 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
108. Socha Adam 3 Oddziały gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika Krosno
109. Solarska Wiktoria 3 I Społeczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Społecznych nr 1 im. Hetmana Jana Tarnowskiego Tarnobrzeg
110. Stawski Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 Terespol
111. Stefański Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi Lublin
112. Szczepanik Kacper Piotr 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
113. Szczerba Paweł 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin
114. Szwed Miłosz 8 Szkoła Podstawowa nr 9 w Rzeszowie Rzeszów
115. Szymański Maciej 8 Szkoła Podstawowa nr 3 im.gen.F.Kleeberga we Włodawie Włodawa
116. Śręba Monika Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
117. Walczyński Maksymilian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja Lublin
118. Wargocka Katarzyna 8 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja Lublin
119. Winiarska Izabela 8 Szkoła Podstawowa n1 im. Jana Pawła II w Bełżycach Bełżyce
120. Wośko Augustyn 3 Gimnazjum Śródziemnomorskie im.św.Dominika Guzmana Lublin
121. Wójcik Wojciech Filip 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 7 Mielec
122. Wroński Kamil 6 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin
123. Wybacz Mikołaj 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Nisko
124. Zabawa Daria Weronika 8 Miejski Zespół Szkół Nr 4 Krosno
125. Zając Jakub Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
126. Zdun Krystian 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego Świdnik
127. Zielińska Emilia 8 Zespół Szkół Samorządowych Tereszpol-Zaorenda

Województwo małopolskie (miejsce zawodów II stopnia: Hala Widowiskowo - Sportowa Pałacu Młodzieży, ul. Gumniska 28, 33-100 Tarnów)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Armatys Konrad 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
2. Baghdasaryan Mariam 8 Szkoła Podstawowa nr 151 z Oddziałami Integracyjnymi im. Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków
3. Baranek Tomasz 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna Kraków
4. Bawołek Michał 3 Społeczne Gimnazjum nr 7 im. Juliusza Słowackiego Kraków
5. Bawołek Rafał 8 Społeczna Szkola Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
6. Borek Zuzanna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
7. Boroń Paulina 8 Szkoła Podstawowa nr 151 z Oddziałami Integracyjnymi im. Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków
8. Broszkiewicz Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
9. Brylski Mateusz Maria 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori Kraków
10. Brzozowski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
11. Chłopicki Michał Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
12. Ciborowski Konrad 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
13. Cupiał Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
14. Danielak Andrzej Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 3 STO Kraków
15. Długosz Antoni 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
16. Duch Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jadownikach Jadowniki
17. Dumańska Gabriela 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
18. Durkot Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 1 im. KaOSG Ropa
19. Dydek Michał 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
20. Dyjak Ewa Anna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 Kraków
21. Dźwigoń Magdalena Maria 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 Kraków
22. Florek Jakub 8 Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie Tarnów
23. Fortuna Wojciech Paweł 3 Oddziały gimnazjalne w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie Kraków
24. Gibała Miłosz Marcin 8 Szkoła Podstawowa nr 17 Tarnów
25. Gosztyła Mikołaj Wojciech 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 3 STO Kraków
26. Grabińska Aleksandra Wiktoria 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
27. Grądziel Karolina Maria 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna Kraków
28. Grudzień Grzegorz Tomasz 8 Społeczna Szkola Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
29. Grzesiak Mikołaj Aleksander 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
30. Honkisz Bartłomiej 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
31. Iwan Antoni Grzegorz 3 Publiczne Gimnazjum nr 72 Sióstr Augustianek Kraków
32. Jachym Kacper Janusz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
33. Janowska Magdalena Joanna 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 im. Marii Konopnickiej Limanowa
34. Janór Jakub 3 Gimnazjum nr 1 w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza Nowy Sącz
35. Jarnot-Bałuszek Borys 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN Kraków
36. Jarosz Adriana 8 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Tadeusza Kościuszki Kraków
37. Jarosz Kacper Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza Szczucin
38. Kapuśniak Adam Paweł 8 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. M. Karłowicza Kraków
39. Karaś Weronika Janina 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza Szczucin
40. Karczewski Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego Kraków
41. Kądziela Maja Kinga 8 Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego Kraków
42. Kępka Michał 3 Oddziały gimnazjalne w Kostka Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Jezuitów im. św. Stanisława Kostki Kraków
43. Kieć Hanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 25 Kraków
44. Klimek Aleksandra Maria 7 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Łukasiewicza Brzesko
45. Konieczny Szymon Jan 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 Kraków
46. Kotara Jakub Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
47. Kowalski Dawid Sebastian 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja Kraków
48. Kraska Karol 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
49. Kubek Karol Ignacy 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Radgoszcz
50. Kubik Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
51. Kulesza Andrzej Sebastian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 151 z Oddziałami Integracyjnymi im. Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków
52. Kusztal Wojciech Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
53. Lelek Jakub 3 Gimnazjum Akademickie Jezuitów im. ks. Piotra Skargi Nowy Sącz
54. Lipski Kacper Filip 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
55. Łabędź Wojciech 3 Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina Kraków
56. Maczek Łukasz 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
57. Madej Mikołaj Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 155 im. Św. Jadwigi Królowej Kraków
58. Majtyka Augustyn 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
59. Makola Dominika 8 Szkoła Podstawowa nr 68 im.Jerzego Bińczyckiego Kraków
60. Makowski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
61. Maślak Krzysztof Jan 3 Gimnazjum Akademickie Jezuitów im. ks. Piotra Skargi Nowy Sącz
62. Matracki Filip Dawid 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 Kraków
63. Maziarka Filip Jan 7 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów
64. Minorowski Karol 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
65. Mlak Piotr Mikołaj 3 Oddziały gimnazjalne w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie Kraków
66. Mordarski Michał 8 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Tadeusza Kościuszki Kraków
67. Mruk Bartosz 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Marii Konopnickiej Limanowa
68. Musiałek Piotr 8 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja Kraków
69. Niedźwiedź Witold Tadeusz 8 Szkoła Podstawowa nr 62 im. komandora porucznika Franciszka Dąbrowskiego Kraków
70. Niewdana Amelia 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
71. Nowacki Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków Kraków
72. Nowak Daniel 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN Kraków
73. Obirek Urszula 3 Oddziały gimnazjalne w Społecznej Szkole Podstawowej nr 3 STO Kraków
74. Opioła Bartosz 7 Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Mikołaja Kopernika Tarnów
75. Otręba Tomasz 3 Oddziały gimnazjalne w Kostka Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Jezuitów im. św. Stanisława Kostki Kraków
76. Paciorek Kacper Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w Kostka Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Jezuitów im. św. Stanisława Kostki Kraków
77. Pacocha Patryk 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
78. Paw Adrianna Karolina 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Kingi Tarnów
79. Pawłowska Natalia Agnieszka 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
80. Peszek Karol Tomasz 7 Społeczna Szkola Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
81. Pietras Gabriela 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Andersa Leszczyna
82. Pietrzyk Magdalena 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
83. Pilarski Maciej Dominik 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno Przedszkolnym Brzesko
84. Pilśniak Urszula 8 Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków
85. Piotrowski Jan Dominik 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów Kraków
86. Podraza Dominik 8 Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie Tarnów
87. Radomiński-Lasek Jan Michał 8 Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori Kraków
88. Rajs Mateusz Marek 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
89. Rams Mikołaj Jerzy 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 33 im. Króla Stefana Batorego Kraków
90. Rutowicz Karol Franciszek 8 Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków
91. Ryn Grzegorz Sambor 3 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków
92. Salata Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej Kraków
93. Salik Tobiasz Daniel 3 Oddziały gimnazjalne w Katolickim Liceum Montessori im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata Kraków
94. Samborek Aleksandra Zofia 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
95. Sędzimir Wiktor 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 25 Kraków
96. Siemieniuk Tymoteusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 25 Kraków
97. Sikora Witold 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
98. Siwek Franciszek Piotr 8 Międzykulturowa Szkoła Podstawowa "Otwarty Świat" Kraków
99. Siwek Joanna 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków
100. Słomak Michał Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 148 im. Polskich Noblistów Kraków
101. Słowiak Karol 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
102. Smyda Tomasz 3 Oddział gimnazjalny w Szkole Podstawowej w Powroźniku Powroźnik
103. Sraga Dorian Andrzej 3 Oddziały gimnazjalne w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie Kraków
104. Stadyk Leon Marcin 8 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Pleśnej Pleśna
105. Szczepaniak Piotr Jan 3 Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków
106. Szybowski Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Prezentek w Krakowie Kraków
107. Szymańska Justyna Maria 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 Kraków
108. Teper Roch 8 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pn. Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych Kraków
109. Tytro Martyna Klaudia 3 Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola Otfinów
110. Walczyk Bartosz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego Kraków
111. Wdowiarz-Bilski Maksymilian 8 Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków
112. Węgrecki Mateusz Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów
113. Włodarczyk Konrad 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 25 Kraków
114. Wołkow Antoni Jakub 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna Kraków
115. Wójcik Mateusz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 9 Nowy Sącz
116. Wzorek Michał Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej Tarnów
117. Zachemska Maja 8 Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy Kraków
118. Zdeb Kacper 8 Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 Kraków
119. Ziobro Maciej 8 Społeczna Szkola Podstawowa Nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego Kraków
120. Żółtek Anna Maria 8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Łukasiewicza Brzesko

Województwo małopolskie (miejsce zawodów II stopnia: V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego, ul. Studencka 12, 31-116 Kraków)

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1. Adamus Aleksandra 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
2. Bakalarski Mateusz Jakub 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Bulowice
3. Banach Dawid 8 Szkoła Podstawowa im. Antoniego Malatyńskiego w Miechowie-Charsznicy Miechów-Charsznica
4. Bereza Mikołaj 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
5. Borodako Piotr Krzysztof 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
6. Brożek Arkadiusz Jakub 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w ZSP Zarzyce Wielkie
7. Dybał Szymon 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Bulowice
8. Dziewoński Szymon Stanisław 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa w Krakowie im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
9. Dzik Wiktor 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zabawa
10. Flejmer Jagoda 8 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego Bibice
11. Gaczoł Szymon Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
12. Gawron Jakub Krzysztof 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zielonki
13. Golenia Wojciech Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Wieliczka
14. Hajderek Natalia 8 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Jawornik
15. Handan Miralem Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Zielonki
16. Izdebski Jakub Jan 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im.Adama Mickiewicza w Krzeszowicach Krzeszowice
17. Jastrzębski Maciej 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich Skawina
18. Jurek Ewa 8 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
19. Kamiński Mateusz Tomasz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
20. Kapera Krzysztof 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Zielonki
21. Kardasz Stanisław 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy Olkusz
22. Kądziela Katarzyna Lidia 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Wadowice
23. Kluszczyński Robert 7 Prywatna Szkoła Podstawowa - SALWATOR Kraków
24. Kmiotek Rafał 8 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego Bibice
25. Kosek Zuzanna Anna 7 Szkoła Podstawowa nr 1 Wadowice
26. Kruszyna Anna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II Myślenice
27. Luty Maciej 7 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
28. Łanocha Karol 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino Kęty
29. Łucka Szymon Jakub 8 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim
30. Malicki Adam Ryszard 3 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego Oświęcim
31. Marchewka Wojciech Józef 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 Libiąż
32. Mitusiński Krystian 8 Szkoła Międzynarodowa Mogilany
33. Mizera Konrad 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
34. Musiał Tomasz Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego Oświęcim
35. Natonek Jakub 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Józefa Marka Tymbark
36. Niedziela Miłosz Grzegorz 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino Kęty
37. Niepsuj Aleksandra Karolina 8 Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach Myślenice
38. Ogonowski Stanisław Paweł 8 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Augustyna Kraków
39. Opala Andrzej Piotr 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Błogosławionej Salomei Skała
40. Ornat Szymon Roman 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Skale Skała
41. Patalita Szymon Marcin 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana Rabka-Zdrój
42. Pawelec Stanisław Tadeusz 7 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa w Krakowie im. Św. Joanny Beretty Molli Kraków
43. Pawlik Jan Szymon 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
44. Payerhin Zuzanna 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bł. Salomei Skała
45. Piątek Jakub Mateusz 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II Klucze
46. Puchała Łukasz Stanisław 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino Kęty
47. Pudełko Magdalena 6 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha Kraków
48. Sala Emilia 8 Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim Maków Podhalański
49. Sarna Kamil Paweł 8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju Gaj
50. Skowron Krystian Marek 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
51. Socha Krzysztof Piotr 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Wieliczka
52. Sraga Jakub 8 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza przy ZPO w Krzczonowie Krzczonów
53. Stanisławska Marta 8 Szkoła Podstawowa nr 1 Libiąż
54. Stańczyk Bartosz 7 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Kraków
55. Tyrała Jakub Ignacy 8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice
56. Valette Jan Antoni 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy Modlnica
57. Wdowik Julian 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
58. Wyczyński Michał Łukasz 8 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Radiostacji Wisła AK w Golkowicach Golkowice
59. Wysogląd Julia Weronika 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
60. Wysogląd Szymon 3 Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów Andrychów
61. Żegleń Mateusz Norbert 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenice

Polecana literatura
Sprawozdania KG Olimpiady
Facebookowa Liga Zadaniowa
Seminaria olimpijskie
Obozy Naukowe
Inne publikacje