Przydział miejsc pisania zawodów III stopnia XVI OMJ (2020/21)
dodano dnia: 8.03.2021
Poniższa lista zawiera przydział miejsc pisania dla uczestników zakwalifikowanych do zawodów III stopnia XVI OMJ. Zawody odbywać się będą w miejscowościach będących siedzibami Komitetów Okręgowych OMJ.
Uczestnicy z województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego (z wyłączeniem m. st. Warszawy) zostali przydzieleni do CLV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie.
Uczestnicy z województwa małopolskiego zostali rozdzieleni do V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej i do III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Tarnowie.
Uczestnicy z Warszawy zostali rozdzieleni do XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica, CLV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego oraz do Szkoły Podstawowej nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II. Zamiana miejsca w obrębie Warszawy nie jest możliwa.
lp. | nazwisko | imię | klasa | miejsce pisania zawodów III stopnia, adres |
---|---|---|---|---|
1 | Anders | Szymon | 7 | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew |
2 | Anioł | Maciej | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
3 | Augustyniak | Borys | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
4 | Aїt Soura-Chmielnicka | Stefania | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
5 | Bacciarelli-Grobelny | Piotr Karol | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
6 | Bachman | Michał Bartosz | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
7 | Bajno | Allan | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
8 | Banasiewicz | Zuzanna Sandra | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
9 | Banek | Filip | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
10 | Bazan | Wiktoria Alicja | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
11 | Bednarek | Karol Wiktor | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
12 | Bednarek | Sebastian | 7 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
13 | Biel | Adam | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
14 | Bieleń | Stanisław Piotr | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
15 | Bloch | Krzysztof | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
16 | Bolesławska | Zofia Kamila | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
17 | Boroń | Maciej Aleksander | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
18 | Brański | Grzegorz | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
19 | Bury | Miłosz Marcin | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
20 | Byzdra | Mateusz | 8 | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza, ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk |
21 | Chmielewska | Katarzyna | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
22 | Chmielowiec | Maria | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
23 | Chwastek | Marcin Arkadiusz | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
24 | Cicha | Hanna | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
25 | Ciszewski | Mateusz | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
26 | Ćwiszewski | Tymon Jerzy | 7 | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew |
27 | Cydzik | Adam Nikodem | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
28 | Czapkowski | Tymoteusz | 6 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
29 | Czauderna | Franciszek | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
30 | Czubla | Dagna Helena | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
31 | Czujowski | Paweł | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
32 | Daniewski | Karol Krzysztof | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
33 | Dereń | Dominik Jan | 7 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
34 | Dorosiński | Jan Michał | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
35 | Drabikowski | Jan | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
36 | Dratwa | Błażej | 6 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
37 | Dworakowska | Maja | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
38 | Fałat | Mateusz | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
39 | Figurski | Dominik Tadeusz | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
40 | Filipek | Wojciech Radosław | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
41 | Fornalik | Jakub | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
42 | Frevel | Patricia | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
43 | Froncek | Mateusz | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
44 | Furmanek | Katarzyna | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
45 | Ganczarek | Łukasz | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
46 | Gąsienica-Samek | Adam Jan | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
47 | Gawin | Piotr | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
48 | Gierej | Zuzanna | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
49 | Głowacka | Martyna Zofia | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
50 | Gołaszewska | Ewa | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
51 | Góra | Kajetan | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
52 | Grajdek | Maciej Przemysław | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew |
53 | Grauer | Igor | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
54 | Grzela | Wojciech | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
55 | Haliniak | Szymon Józef | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
56 | Hawryluk | Jakub | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
57 | Huzarski | Kajetan | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
58 | Jacek | Michał | 7 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
59 | Jackowski | Szymon | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
60 | Jagielski | Jakub Tomasz | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
61 | Jakubowski | Jan | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
62 | Janeczek | Weronika Anna | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
63 | Jankowski | Adam | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
64 | Jaroszewicz | Milena Jadwiga | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
65 | Jaworski | Krzysztof | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
66 | Jażdżyk | Bartosz | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
67 | Jaźwińska | Milena Maria | 7 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
68 | Jędrzejewski | Tymoteusz Michał | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
69 | Jelonek | Anna Maria | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
70 | Jurczak | Marta | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
71 | Kaczmarek | Grzegorz | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
72 | Kaflik | Stanisław Karol | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
73 | Kajkowski | Jakub Krzysztof | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
74 | Kamiński | Marek | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
75 | Kapustka | Julian | 7 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
76 | Karpińska | Anna Maria | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
77 | Karpiński | Rafał Lucjan | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
78 | Kaszewska | Maria | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
79 | Kawulok | Stanisław | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
80 | Kaźmierczak | Michał | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
81 | Kicińska | Nina | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
82 | Kładoczna | Justyna | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
83 | Klim | Filip Janusz | 6 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
84 | Klim | Juliusz Stanisław | 6 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
85 | Kobus | Jan | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
86 | Kolerska | Antonina | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
87 | Koliński | Bartosz | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
88 | Kołodziejczyk | Wojciech | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
89 | Kołowacik | Zofia Weronika | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
90 | Kondracki | Jędrzej | 7 | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza, ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk |
91 | Kopecki | Krzysztof Jan | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
92 | Koshevoy | Alexey | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
93 | Kovalchuk | Mirosłav | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
94 | Koziara | Anna | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
95 | Krawczyk | Mikołaj | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
96 | Ksel | Wiktoria | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
97 | Kuraś | Antoni Tadeusz | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
98 | Kuryłłowicz-Kaźmierczak | Julian Zbigniew | 3 | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew |
99 | Kus | Ignacy | 7 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
100 | Kwiatkowska | Milena | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
101 | Kwiatkowski | Oliwier Dawid | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
102 | Łabaj | Elżbieta | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
103 | Lada | Stanisław Paweł | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
104 | Laskowski | Marcin | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
105 | Lorenc | Jan Jarosław | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
106 | Łuczak | Antoni | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
107 | Łyjak | Paweł | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
108 | Machnik | Stanisław Krzysztof | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
109 | Maciejewski | Bartłomiej | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
110 | Maczuga | Marta Maria | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
111 | Mai | Hai Khoi | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
112 | Majer | Martyna Małgorzata | 8 | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza, ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk |
113 | Majewski | Stanisław | 8 | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza, ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk |
114 | Majkowska | Martyna | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
115 | Malarska | Zuzanna Rozalia | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
116 | Malinowski | Wojciech Stanisław | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
117 | Maliszewski | Aleksander | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
118 | Margos | Michał Krzysztof | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
119 | Marzec | Zofia | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
120 | Mazur | Antoni Filip | 7 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
121 | Mężykowski | Filip Tomasz | 7 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
122 | Miechoński | Paweł Piotr | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
123 | Nasieniewski | Jan Marek | 7 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
124 | Nguyen | Mai Vi | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
125 | Nieplowicz | Magdalena | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
126 | Niestrzębski | Michał | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
127 | Nowakowski | Tymon | 6 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
128 | Nowicki | Bartosz | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew |
129 | Nurković | Jasmina | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
130 | Olkowski | Jerzy | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
131 | Olszewski | Aleksander | 7 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
132 | Orleański | Mateusz Jacek | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
133 | Osajda | Hanna Barbara | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
134 | Ostrówka | Karol | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
135 | Osuch | David | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
136 | Owsiak | Stanisław | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
137 | Pancewicz | Szymon Benedykt | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
138 | Pangełow | Goran Krzysztof | 8 | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza, ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk |
139 | Pawlata | Mateusz | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
140 | Pawlik | Filip | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
141 | Pekrul | Stanisław | 7 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
142 | Perlicki | Szymon Piotr | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
143 | Pezda | Maria Karolina | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
144 | Piasecki | Stanisław Piotr | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
145 | Pierzchała | Antoni Jakub | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
146 | Pietrasik | Jan | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
147 | Płatek | Miłosz Rafał | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
148 | Podziemska | Róża | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
149 | Połomski | Mikołaj Miłosz | 8 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
150 | Popielarczyk | Maciej | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
151 | Potępa | Maksymilian Antoni | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
152 | Pręgowski | Andrzej | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
153 | Próchniak | Łukasz | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola |
154 | Pudełko | Magdalena | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
155 | Pusz | Antoni | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
156 | Pytlik | Filip | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
157 | Rojek | Szymon Piotr | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
158 | Rosół | Patryk | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
159 | Rozkosz | Oliwia Aleksandra | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
160 | Rylski | Tadeusz Marek | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
161 | Sandecki | Bartłomiej | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
162 | Schwarzweller | Henryk | 8 | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza, ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk |
163 | Sienkiewicz | Adam | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
164 | Sikora | Kamil | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
165 | Sinołęcki-Wypych | Tadeusz Grzegorz | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
166 | Siwek | Magdalena | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew |
167 | Ślifierski | Daniel | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
168 | Śliwa | Filip Lech | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
169 | Smółko | Michał | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
170 | Sopala | Filip | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
171 | Srokosz | Tymon Piotr | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
172 | Stachniak | Jakub Marek | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
173 | Stanisławski | Anh Quan | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
174 | Stępień | Mikołaj | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
175 | Stępkowski | Tymoteusz | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
176 | Styła | Dominik | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
177 | Sulik | Aleksandra Maja | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
178 | Swęd | Jan | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
179 | Świerczyński | Jan | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
180 | Sykulski | Jakub Stanisław | 8 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
181 | Szaniawska | Karolina Katarzyna | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
182 | Szewczak | Aleksander | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
183 | Szewczyk | Franciszek | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
184 | Szmurło | Kamil | 7 | V Liceum Ogólnokształcące, ul. Józefa Lompy 10, 43-300 Bielsko Biała |
185 | Szymeczko | Jacek Marcin | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
186 | Tabaczyński | Piotr Szymon | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew |
187 | Tłaczała | Błażej Piotr | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
188 | Trębacz | Mikołaj | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
189 | Tyc | Mateusz | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 1 (położenie wejść) |
190 | Tyrakowska | Alicja | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
191 | Urban | Szymon | 7 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
192 | Urbańczyk | Jeremi Jakub | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
193 | Wąsiewicz | Urszula Anna | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
194 | Wawrzyniak | Mateusz | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
195 | Wejman | Szczepan | 8 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Brodzińskiego 6, 33-100 Tarnów |
196 | Wesołowski | Mateusz | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
197 | Wieleba | Bolko | 7 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
198 | Wielgolewski | Piotr | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
199 | Wilczyński | Jakub Marcin | 7 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
200 | Wiśniewski | Hubert Konrad | 8 | IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń |
201 | Wittenbeck | Krzysztof | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
202 | Wnuk | Wojciech Witold | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście B (obok portierni) |
203 | Wojtysiak | Stanisław Mariusz | 8 | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew |
204 | Wróbel | Małgorzata | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
205 | Wróblewski | Szymon Karol | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
206 | Zalewski | Bartosz Rafał | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
207 | Zasowska | Inga | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |
208 | Zborowski | Jakub Sławomir | 7 | XIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Unisławy 26, 71-413 Szczecin |
209 | Żeleźnik | Paulina | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław |
210 | Zienkiewicz | Aleksandra Nina | 8 | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa, sala 2 (położenie wejść) |
211 | Żuk | Jan Jeremi | 8 | Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Grzegorzewskiej 10, 02-778 Warszawa |
212 | Żychliński | Wojciech | 8 | CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, ul. Żywnego 25, 02-701 Warszawa, wejście A (od parkingu szkoły) |