Rozstrzygnięcie XVI Olimpiady Matematycznej Juniorów (2020/21)

dodano dnia 14.04.2021

Komisja odwoławcza zakończyła rozpatrywanie odwołań zgłoszonych po ogłoszeniu wyników punktowych zawodów trzeciego stopnia. Z odpowiedzią komisji można zapoznać się po zalogowaniu się do panelu ucznia.

Komitet Główny OMJ ustalił listę laureatów i finalistów XVI OMJ. Maksymalną sumę punktów w zawodach trzeciego stopnia jako jedyny uzyskał Mateusz Wawrzyniak - uczeń ósmej klasy w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej ATUT FEM we Wrocławiu. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Komitet Główny OMJ zdecydował się także wyróżnić Juliana Kuryłłowicza-Kaźmierczaka - ucznia trzeciej klasy w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny w Poznaniu i najmłodszego uczestnika finałowego etapu zawodów w historii naszej Olimpiady. Warto podkreślić, że Julian rozwiązał także jedno z finałowych zadań. Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!

W najbliższych dniach pojawi się także komunikat dotyczący obozów naukowych OMJ oraz IX CPSJ.

Wyniki punktowe zawodów trzeciego stopnia XVI OMJ (2020/21)

dodano dnia 05.04.2021

Logując się do panelu ucznia, uczestnicy zawodów trzeciego stopnia XVI OMJ mogą już zapoznać się z ocenami swoich rozwiązań oraz złożyć ewentualne odwołanie. Uwaga: Odwołania należy wpisać do systemu najpóźniej dnia 8 kwietnia 2021 r. do godz. 23:59 (zachęcamy do skorzystania z publikowanych już praktycznych porad). Listy finalistów i laureatów XVI OMJ ogłoszone zostaną bezpośrednio po rozpatrzeniu wszystkich odwołań.

Rozwiązania zadań zawodów III stopnia XVI OMJ (2020/21)

dodano dnia 25.03.2021

Zachęcamy do lektury rozwiązań zadań konkursowych zawodów III stopnia tegorocznej Olimpiady.

Zadania konkursowe zawodów trzeciego stopnia XVI OMJ (2020/21)

dodano dnia 20.03.2021

Dzisiaj odbyły się zawody trzeciego stopnia XVI OMJ. Zachęcamy do zmierzenia się z zadaniami konkursowymi.

Informacja odnośnie zawodów trzeciego stopnia XVI OMJ (2020/21)

dodano dnia 19.03.2021

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie ewentualnych zmian w organizacji zawodów III stopnia XVI OMJ informujemy, że zawody przeprowadzone zostaną w dniu jutrzejszym (20 marca)  w godzinach 11:00-14:00, zgodnie z zasadami opisanymi we wcześniejszym komunikacie. Przypominamy o bezwzględnej konieczności zabrania na zawody ważnej legitymacji szkolnej oraz podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia.

OMJ jest współfinansowana ze środków krajowych Ministerstwa Edukacji Narodowej.