Komitety Olimpiady Matematycznej Juniorów

ostatnia aktualizacja 26.08.2019

Skład Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej Juniorów

  • Przewodniczący - dr Arkadiusz Męcel
  • Zastępca przewodniczącego - dr Barbara Roszkowska-Lech
  • Członkowie - mgr Łukasz Bożyk, mgr Dominik Burek, dr Piotr Chrząstowski-Wachtel, mgr Tomasz Cieśla, prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski (†), dr Joachim Jelisiejew, mgr Anna Koronka, Halina Małek (kierownik organizacyjny), dr hab. Adam Osękowski, dr Waldemar Pompe, Tomasz Przybyłowski, mgr Łukasz Rajkowski, Dominika Regiec, mgr Kamil Rychlewicz, mgr Bartłomiej Zawalski.
  • Komisja zadaniowa - mgr Łukasz Bożyk, mgr Dominik Burek, dr Piotr Chrząstowski-Wachtel, mgr Tomasz Cieśla, prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski (†), dr Joachim Jelisiejew, dr Arkadiusz Męcel, dr Waldemar Pompe (przewodniczący Komisji Zadaniowej), Tomasz Przybyłowski, mgr Łukasz Rajkowski, Dominika Regiec, dr Barbara Roszkowska-Lech, mgr Kamil Rychlewicz, mgr Bartłomiej Zawalski.

Składy i dane adresowe Komitetów Okręgowych Olimpiady Matematycznej Juniorów

Dla województw lubuskiego i zachodniopomorskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Koszalinie
I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Dubois
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1
75-070 Koszalin

  • Przewodniczący - mgr Paweł Rudecki - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Beata Bogdańska, mgr Janina Jasińska, mgr Krzysztof Kleban, mgr Filip Smentek, mgr Julianna Wawrzyniak

Dla województwa pomorskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Gdańsku
Instytut Matematyki Uniwersytetu Gdańskiego,
ul. Wita Stwosza 57
80-308 Gdańsk

  • Przewodniczący - dr hab. Tomasz Człapiński - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - dr Adam Dzedzej, dr Michał Jabłonowski, dr Adrian Karpowicz, mgr Marta Kwela, dr Elżbieta Mrożek, mgr Witold Zakrzacki

Dla województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Łomży
I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki
ul. Bernatowicza 4
18-400 Łomża

  • Przewodniczący - mgr Piotr Łowicki - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Elżbieta Kurzyna, mgr Agata Siwik, mgr Agnieszka Szałkowska, mgr Tomasz Szałkowski

Dla województwa kujawsko-pomorskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Toruniu
IV Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki
ul. Warszawska 1/5
87-100 Toruń

  • Przewodniczący - mgr Bartosz Szumny - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Mariusz Adamczak, dr Maria Binkowska, mgr Janusz Schmude, mgr Daniel Strzelecki, mgr Tomasz Szumny

Dla województwa wielkopolskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Pleszewie
I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica
ul. Poznańska 38
63-300 Pleszew

  • Przewodnicząca - mgr Izabella Wawroska - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Lilla Deleszkiewicz, mgr Stanisław Janiak, mgr Urszula Kapała, mgr Magdalena Karczewska, mgr Małgorzata Półtorak, mgr Zdzisław Skrzypek, mgr Radosław Witkowski

Dla Miasta Stołecznego Warszawy

Pierwszy Komitet Okręgowy OMJ w Warszawie
XIV Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica
ul. Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

  • Przewodniczący - mgr Wojciech Martys - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Lech Kaźmierczak, dr Jerzy Konarski, dr Arkadiusz Męcel, mgr Ewa Nizińska, dr Leszek Sidz

Dla województwa mazowieckiego z wyłączeniem Warszawy

Drugi Komitet Okręgowy OMJ w Warszawie
CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
ul. Żywnego 25
02-701 Warszawa

  • Przewodnicząca - mgr Anna Grabek - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Iwona Gruszecka, mgr Mirosława Słoma

Dla województw łódzkiego i świętokrzyskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Piotrkowie Trybunalskim
I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego
al. Mikołaja Kopernika 1
97-300 Piotrków Trybunalski

  • Przewodniczący - mgr Paweł Kwiatkowski - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - Maciej Dziuba, mgr Paweł Dziuba, mgr Michał Figlus, Kamil Galewski, mgr Izabela Horenda-Kulbat, mgr Bartosz Łągwa, mgr Bogumił Pęcina.

Dla województw dolnośląskiego i opolskiego

Komitet Okręgowy OMJ we Wrocławiu
Instytut Matematyczny
Uniwersytetu Wrocławskiego
pl. Grunwaldzki 2/4
50-384 Wrocław

  • Przewodniczący - dr Przemysław Szczepaniak - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - dr inż. Jakub Chorowski, Barbara Kamińska, Maciej Kucharski, mgr Mariusz Olszewski, mgr Paweł Popławski, dr inż. Tomasz Szarek, Kinga Sztonyk, Barbara Zięba, dr Tomasz Żórawik

Dla województwa śląskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Bielsku-Białej
V Liceum Ogólnokształcące
ul. Józefa Lompy 10
43-300 Bielsko-Biała

  • Przewodniczący - mgr Krzysztof Gacek - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Maria Dębska, mgr Zuzanna Gołębiowska, dr Dawid Kotrys, mgr Ewa Krańczuk, mgr Ksenia Sobańska, mgr Agata Szubert, mgr Mirosław Wranik

Dla województwa małopolskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Tarnowie
III Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza
ul. Brodzińskiego 6
33-100 Tarnów

  • Przewodniczący - mgr Marcin Radwański - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - mgr Dominik Burek, mgr Małgorzata Godek, Jakub Węgrecki, Filip Konieczny, Rafał Pyzik.

Dla województwa podkarpackiego i lubelskiego

Komitet Okręgowy OMJ w Stalowej Woli
Liceum Ogólnokształcące
im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Staszica 5
37-450 Stalowa Wola

  • Przewodniczący - mgr Waldemar Rożek - e-mail: [email protected]
  • Członkowie - dr Andrzej Chmielowiec, dr Janusz Dronka, mgr Stanisław Ordon, dr Paweł Petecki, mgr Leszek Sochański