Seminaria olimpijskie oraz spotkania z nauczycielami matematyki
ostatnia aktualizacja 21.06.2026
Seminarium olimpijskie z matematyki zorganizowano po raz pierwszy w roku szkolnym 2011/12. Od tego czasu zajęcia odbywają się regularnie w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli matematyki. Od roku 2020 seminaria prowadzone są również w formie zdalnej.
Uczestnikom seminarium przybliżamy wyjątkowy charakter zadań olimpijskich z matematyki oraz metodykę ich rozwiązywania, a także zachęcamy do pracy z uczniem zdolnym. Uczestnicy otrzymują zaświadczenia uczestnictwa. Udział w seminarium jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!
Informacja o seminariach zdalnych odbywających się we wrześniu 2026 roku, dostępna będzie pod koniec sierpnia w zakładce ,,Seminaria zdalne".
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2025/26
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2024/25
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2023/24
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2022/23
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2021/22
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2020/21
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2019/20
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2018/19
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2017/18
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2016/17
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2015/16
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2014/15
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2013/14
Harmonogram seminarium olimpijskiego w roku szkolnym 2012/13
Harmonogram seminarium „Poznajemy Olimpiadę Matematyczną Gimnazjalistów” (rok szkolny 2011/12)



